Get Adobe Flash player

 

На основу члана 11.  Правилника о похваљивању и награђивању ученика, број 651-3/15-06 од 23.04.2015. године, Наставничко  веће ОШ „Карађорђе“ Рача,  на седници одржаној дана 02.06.2017. године, донело је :

 

О Д Л У К У

о награђивању ученика у школској 2016/17. години

 

ЂАК  ГЕНЕРАЦИЈЕ

1.Александра Ранисављевић    8- Мало Крчмаре

 

Носиоци Вукове дипломе

1. Марта Стојковић 8-1

  1. Огњена Ускоковић 8-1
    3. Јована Станојевић 8-3
    4. Катарина Ковачевић 8-3
    5. Сандра Савковић 8-3
    6. Нина Ђокић 8-3
    7. Бранка Николић 8 С
    8. Александра Ранисављевић 8- М
    ало Крчмаре

                                                                       

Награђени ученици за постигнуте резултате на такмичењима које организује МПНТР

  1. Матеј Станојевић 6-1
  • II место Окружном  такмичењу из физике
  • II место Републичком  такмичењу из физике
  • II место Окружном  такмичењу из  историје
  • II место на Oкружном такмичењу „Мислиша“-математиак

 

 

 

  1. Александра Ранисављевић 8-Мало Крчмаре                 
  • I место  Окружном  такмичењу из биологије

 

 

  1. Јована Ђурић 6- Мало Крчмаре    
  • I место  Окружном  такмичењу из биологије
  • III место  Окружном  такмичењу  рецитатора
  • I место  Окружном  такмичењу из техничког и

информатичког образовања                                                                       

 

  1. Лазар Петровић 5-3                                                      
  • II место  Окружном  такмичењу из биологије
  • II место  Окружном  такмичењу из српског језика

и језичке културе

  • II место  Окружном  такмичењу из математике

 

  1. Елена Гроздић 5-1                  
  • II место  Окружном  такмичењу из биологије

 

  1. Михаило Глишић 5- Мало Крчмаре    
  • II место  Окружном  такмичењу из биологије

 

  1. Никола Богосављевић 6-Сараново              
  • II место  Окружном  такмичењу из биологије

 

  1. Лазар Марковић 6-2.                 
  • III место  Окружном  такмичењу из биологије
  • III место  на Окружном такмичењу из техничког и
  • информатичког образовања
  • III место  Републичком  такмичењу из техничког и
  • информатичког образовања
  • III место Окружном  такмичењу из  историје

 

  1. Јована Танасијевић  7- Мало Крчмаре    
  • II место  Окружном  такмичењу из биологије

 

  1. Нађа Новичић   5-3                  
  • II место  Окружном  такмичењу из српског језика

и језичке културе

  • III место  Окружном  такмичењу из математике

 

  1. Вукашин Грујић     5-3                  
  • II место  Окружном  такмичењу из српског језика

и језичке културе

  • III место  Окружном  такмичењу  рецитатора

 

  1. Бранка Николић 8-Сараново  
  • III место  Окружном  такмичењу из српског језика

и језичке културе

  • I место  Окружном  такмичењу из техничког и

информатичког образовања

 

  1. Тијана Марковић      8-2                  
  • III место на  Окружном  такмичењу из техничког и

информатичког образовања

  • III место на  Окружном  такмичењу из биологије

 

  1. Павле Петровић 6-2                  
  • III место  Окружном  такмичењу из  информатике

и рачунарства

 

  1. Александар Животић    6-2                  
  • III место  Окружном  такмичењу из  информатике

и рачунарства

 

  1. Вања Радосављевић 6-2      
  • III место  Окружном  такмичењу из  информатике

и рачунарства

 

  1. Богдан Голубовић 6-2                  
  • III место  Окружном  такмичењу из  информатике

и рачунарства

 

  1. Сара Новковић 6-2                  

I место на Oкружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Маријана Алексић 6-1                  
  • I место на Oкружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Сара Петровић 7-1                  
  • I место на Oкружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Катарина Ђорђевић   8-1                  
  • I место на Oкружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Ивана Живановић   8-3                  

I место на Oкружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Ивана Јозић   8-1                  

I место на Oкружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Дијана Стевановић   8-2                  

I место на Oкружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Анастасија Николић   8-1                  

I место на Oкружном такмичењу у малом фудбалу

 

Анђела Стевановић   8-2                  

I место на Oкружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Анђела Шарић    7-3                  

I место на Oкружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Милан Петровић   8-2                  

II  место на Међуокружном такмичењу у малом фудбалу

 

 

  1. Драган Радовић 8-2                  

II  место на Међуокружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Милош Милошевић 8-3                  
  • II место на Међуокружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Милија Пашић 8-1                  
  • II место на Међуокружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Стефан Петровић 8-2                  
  • II место на Међуокружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Филип Николић 7-3                  
  • II место на Међуокружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Перица Миловановић 7-2                  
  • II место на Међуокружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Марко Милошевић 7-3                  
  • II место на Међуокружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Кристијан Живуловић 8-2                  
  • II место на Међуокружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Лазар Јевтић 8-2                  
  • II место на Међуокружном такмичењу у малом фудбалу

 

  1. Душан Радојевић   7-3               
  • II место на Међуокружном такмичењу у малом фудбалу

 

 

 

 

 

Посећеност сајта
Тренутно на сајту: 1
Данас: 12
Ове недеље: 23
Укупно посета: 26711

Мапа школе | Србија | Школе у Србији

Школски сајт су дизајнирали наставници информатике 2013.© поклон ученицима, родитељима и другим корисницима