Get Adobe Flash player

 

Извештај са Општинског такмичења из српског језика и језичке културе

_______________________________________________________________________________

Резултати са општинског такмичања из Технике и технологије практичан рад 5 разред

_______________________________________________________________________________

 

Резултати са општинског такмичања из Технике и технологије практичан рад 6 разред

_______________________________________________________________________________

Резултати са општинског такмичања из Техничког и информатичког образовања практичан рад 7 разред

_______________________________________________________________________________

Резултати са општинског такмичања из Техничког и информатичког образовања практичан рад 8 разред

_______________________________________________________________________________

Резултати са општинског такмичања из Техничког и информатичког образовања Авио моделарство

_______________________________________________________________________________

Резултати са општинског такмичања из Техничког и информатичког образовања Ауто моделарство

_______________________________________________________________________________

Резултати са општинског такмичања из Биологије

_______________________________________________________________________________

Резултати са општинског такмичења из Историје

________________________________________________________________________________

Резултати са Општинског такмичења из Географије

________________________________________________________________________________

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ

________________________________________________________________________________

Резултати из Хемије са општинског такмичања 8 разред

________________________________________________________________________________

Резултати из Хемије са општинског такмичања 7 разред

________________________________________________________________________________

ИЗВЕШТАЈ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

________________________________________________________________________________

Резултати са такмичања из физике

  1. разред

Лука Голубовић – 48 поена – 1. место

Јана Милошевић – 36 поена  – 2. место

  1. разред

Нађа Новичић – 68 поена  – 1. место

Лазар Петровић – 23 поена – 2. место

Вукашин Грујић – 15 поена – 3. место

 

Наставник Физике: Јован Аћимовић

________________________________________________________________________________

Izveštaj o održanom opštinskom takmičenju iz francuskog jezika

u OŠ ,,Karađorđe“ u Rači

Opštinsko takmičenje iz francuskog jezika održano je u nedelju 24.02.2019.

Učestvovale su 3 učenice (od prijavljenih 4),Jelena Garić i Nevena Timotijević

(odeljenje 8/2) i Tea Gavrilović(M.Krčmare).

Nijedna učenica se nije plasirala dalje.

Učenice su osvojile sledeće bodove:Jelena G.-20, Nevena T.-18 i najveći broj

bodova Tea G.-21 bod.

 

U Rači, 24.02.2019.

 

Komisija :

Ivana Igrutinović

Aleksandra Minić

Mila Blagojević

 

________________________________________________________________________________

ИЗВЕШТАЈ О РЕЗУЛТАТИМА СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

ОШ „КАРАЂОРЂЕ“ РАЧА

Такмичење је одржано 23.02.2019. године у 11 часова, у просторијама ОШ“Карађорђе“ у Рачи.

Учествовало је девет ученика, а нико није имао 32 поена што је био минимум за пролазак у виши ранг такмичења.

Постигнути су следећи резултати:

1.Сара Новковић 8/2-26 поена

2.Вања Радосављевић 8/2 – 22 поена

3.Марија Благојевић Мало Крчмаре – 21 поен

4.Теодора Савковић Ђурђево – 14 поена

5.Тијана Милошевић 8/1- 12 поена

6.Николина Богосављевић Сараново – 7 поена

7.Валентина Шћекић Сараново – 6 поена

8.Анђела Николић Сараново – 5 поена

9.Сања Дугић Сараново – 4 поена

 

Комисију су чинили:

1.Јована Јеротић

2.Марина Срећковић

3.Гордана Чанак

У Рачи,23.02.3019. год.

________________________________________________________________________________

ЧИТАЛИЋИ 1. РАЗРЕД

Р. Бр. Име и презиме ученика Одељење Наставник Број бодова
1. Кристина Андрејић 1-1 Данијела Николић 11,5
2. Дуња Вукосављевић 1-1 Данијела Николић 11,5
3. Александра Прокић 1-1 Данијела Николић 11
4. Ања Миловановић 1 Д. Рача Јасна Мићуновић 11
5. Лена Петронијевић 1-2 Светлана Мићковић 10
6. Вук Миловановић 1 Вишевац Горица Милошевић 9,5
7. Петар Милошевић 1-1 Данијела Николић 8,5
8. Вељко Цукић 1 В. Крчмаре Србијанка Мирчетић 8,5
9. Софија Ђорђевић 1-2 Светлана Мићковић 8
10. Лидија Вучетић 1-1 Данијела Николић 8
11. Вук Марковић 1-2 Светлана Мићковић 7,5
12. Анђела Матејић 1 Д. Рача Јасна Мићуновић 7
13. Новак Радовановић 1-2 Светлана Мићковић 6,5
14. Богдан Бранисављевић 1-1 Данијела Николић 6
15. Дамјан Милојевић 1-2 Светлана Мићковић 6
16. Матеја Павловић 1 Д.Рача Јасна Мићуновић 6

_____________________________________________________________________________________

ЧИТАЛИЋИ 2. РАЗРЕД

Р. Бр. Име и презиме ученика Одељење Наставник Број бодова
1. Ђорђе Јанковић 2 Мирашевац Славица Милојевић 11,5
2. Милена Дрљан 2 Рача Јелена Гроздић 10,5
3. Веран Златић 2 Рача Јелена Гроздић 10
4. Матеја Матић 2 Вишевац Горица Милошевић 8,5
5. Ивана Тимотијевић 2  Рача Јелена Гроздић 7

_____________________________________________________________________________________

ЧИТАЛИЋИ 3. РАЗРЕД

Р. Бр.

Име и презиме ученика Одељење Наставник

Број бодова

1.

Урош Ракић Сараново Радица Радојевић

10,5

2.

Ивона Милaновић Борци Љиљана Николић

9,5

3.

Александар Стевановић Сараново Радица Радојевић

9,5

4.

Андреа Матејић Д. Рача Јасна Мићуновић

9

5.

Софија Милетић 3-2 Виолета Петровић

8,5

6.

Анђела Милетић Мирашевац Славица Милојевић

8

7.

Тијана Тодоровић В. Крчмаре Србијанка Мирчетић

8

8.

Сашка Савковић Сараново Радица Радојевић

8

9.

Андријана Стојковић Сепци Сузана Николић

7,5

10.

Ђорђе Ђорић Мирашевац Славица Милојевић

7,5

11.

Младен Гавриловић В. Крчмаре Србијанка Мирчетић

7

12.

Јана  Раковић Трска Љубица Јовановић

7

_____________________________________________________________________________________

ЧИТАЛИЋИ 4. РАЗРЕД

Р. Бр.

Име и презиме ученика Одељење Наставник

Број бодова

1.

Сунчица Срећковић М. Крчмаре Томислав Матић

14,5

2.

Христина Јовановић М. Крчмаре Томислав Матић

12,5

3.

Сања Јевтић Мирашевац Бојана Милановић

12,5

4.

Маја Николић Сепци Брдо Сузана Николић

12,5

5.

Катарина Јанковић Мирашевац Бојана Милановић

11

6.

Теодора Благојевић М. Крчмаре Томислав Матић

10,5

7.

Александра Јоксимовић Трска Зорица Милановић

10,5

8.

Милош Петровић 4 Рача Љиљана  Станојевић

директан пласман на Општинско такмичење

_____________________________________________________________________________________

ЧИТАЛИЋИ 5. РАЗРЕД

Р. Бр.

Име и презиме ученика Одељење Наставник

Број бодова

1.

Богдан Спасић 5-2 Јелена Обрадовић

15,5

2.

Павле Николић 5-2 Јелена Обрадовић

15,5

3.

Емилија Живановић 5-1 Ана Петровић

14,5

4.

Лука Вучетић 5-1 Ана Петровић

13,5

5.

Стефан Симић 5-1 Ана Петровић

12,5

6.

Наталија Ђусић 5-2 Јелена Обрадовић

12,5

7.

Лазар Доганџић 5-1 Ана Петровић

12,5

8.

Милан Голубовић 5-1 Ана Петровић

12

9.

Александар Ђорђевић 5-6 Маријана Нинчић

12

10.

Нађа Јанковски 5-3 Ана Петровић

11,5

11.

Кристина Ранисављевић 5-6 Маријана Нинчић

11,5

12.

Андријана Ивановић 5-6 Маријана Нинчић

11,5

13.

Неда Миловановић 5-2 Јелена Обрадовић

11

14.

Вања Милорадовић 5-3 Ана Петровић

11

15.

Анђела Живуловић 5-3 Ана Петровић

11

16.

Страхиња Машић 5-2 Јелена Обрадовић

10,5

17.

Љубица Божић 5-2 Јелена Обрадовић

10,5

18.

Николина Стојковић 5-1 Ана Петровић

10

_____________________________________________________________________________________

ЧИТАЛИЋИ 6. РАЗРЕД

Р. Бр.

Име и презиме ученика Одељење Наставник

Број бодова

1.

Бранко Тимотијевић 6-5 Нела Савић

13,5

2.

Кристина Јакшић 6-2 ДраганаНиколић

12

3.

Александар Петровић 6-2 ДраганаНиколић

11,5

4.

Јана Милошевић 6-2 ДраганаНиколић

10,5

5.

Анђела Глишић 6-6 Маријана Нинчић

10

6.

Лука Милетић 6-6 Маријана Нинчић

9,5

7.

Огњен Илић 6-3 ДраганаНиколић

8,5

 

_____________________________________________________________________________________

ЧИТАЛИЋИ 7. РАЗРЕД

 

Р. Бр.

Име и презиме ученика Одељење Наставник

Број бодова

1.

Николета Милојевић 7-3 Ана Петровић

22,5

2.

Исидора Митровић 7-2 Јелена Обрадовић

22

3.

Нађа Новичић 7-3 Ана Петровић

22

4.

Лазар Бакајац 7-2 Јелена Обрадовић

21,5

5.

Кристина Димитријевић 7-3 Ана Петровић

20,5

6.

Дајана Арнаутовић 7-4 Зорица Трифуновић

20,5

7.

Вукашин Грујић 7-3 Ана Петровић

19,5

8.

Страхиња Шмигић 7-3 Ана Петровић

19

9.

Марија Николић 7-2 Јелена Обрадовић

18

10.

Ђурђина Антонијевић 7-6 Маријана Нинчић

17,5

11.

Лазар Петровић 7-3 Ана Петровић

17

12.

Миле Војновић 7-2 Јелена Обрадовић

16

13.

Ана Милосављевић 7-2 Јелена Обрадовић

16

14.

Немања Обрадовић 7-1 Драгана Николић

16

15.

Теодора Рајчевић 7-3 Ана Петровић

16

16.

Ксенија Ковачевић 7-3 Ана Петровић

15

17.

Наталија Радосављевић 7-6 Маријана Нинчић

15

18.

Јанко Дугић 7-1 Драгана Николић

14

19.

Ружица Стојиловић 7-1 Драгана Николић

13,5

20.

Дуња Антонијевић 7-6 Маријана Нинчић

13

21.

Илија Остојић 7-1 Драгана Николић

12,5

22.

Емилија Миљојковић 7-3 Ана Петровић

12,5

23.

Марјан Срећковић 7-6 Маријана Нинчић

12,5

24.

Наталија Прокић 7-2 Јелена Обрадовић

12

25.

Јелена Гајић 7-3 Ана Петровић

12

26.

Елена Гроздић 7-1 Драгана Николић

Директан пласман на Општинско такмичење

_____________________________________________________________________________________

ЧИТАЛИЋИ 8. РАЗРЕД

Р. Бр.

Име и презиме ученика Одељење Наставник

Број бодова

1.

Валентина Шћекић 8-4 Зорица Трифуновић

25

2.

Сања Дугић 8-4 Зорица Трифуновић

24

3.

Лазар Марковић 8-2 Драгана Николић

20

4.

Марија Благојевић 8-6 Маријана Нинчић

19,5

5.

Сара Новковић 8-2 Драгана Николић

18,5

6.

Даница Петковић 8-3 Ана Петровић

17,5

7.

Нина Јанковски 8-3 Ана Петровић

17,5

8.

Бојана Благојевић 8-6 Маријана Нинчић

17,5

9.

Теа Гавриловић 8-6 Маријана Нинчић

16

10.

Јована Ђурић 8-6 Маријана Нинчић

16

11.

Теодора Милић 8-6 Маријана Нинчић

15,5

12.

Николета Димитријевић 8-6 Маријана Нинчић

15,5

13.

Анђела Николић 8-4 Зорица Трифуновић

15

14.

Николина Богосављевић 8-4 Зорица трифуновић

Директан пласман на Општинско такмичење

15.

Ивана Ђорић 8-3 Ана Петровић

Директан пласман на Општинско такмичење

16.

Лазар Марковић 8-2 Драгана Николић

Директан пласман на Општинско такмичење

 

_____________________________________________________________________________________

Посећеност сајта
Тренутно на сајту: 1
Данас: 10
Ове недеље: 120
Укупно посета: 43379

Мапа школе | Србија | Школе у Србији

Школски сајт су дизајнирали наставници информатике 2013.© поклон ученицима, родитељима и другим корисницима