Get Adobe Flash player

Поштовани родитељи, драги ученици желимо вам здраву и успешну нову  школску годину.

Одељења првог и петог разреда формирана су у складу са свим препорукама педагошко-психолошке струке.

У циљу обезбеђења оптималне транзиције ученика при преласку у нови циклус образовања,  подршку у процесу формирања одељења пружили су нам васпитачи предшколске установе „Наша Радост“ и учитеља 4.разреда наше школе.

1/1 Учитељица – Весна Томић

  1. Антонијевић Стефан
  2. Гашић Душан
  3. Игњатовић Тадија
  4. Јањушевић Јанко
  5. Ковачевић Димитрије 
  6. Лукић Нина
  7. Марковић Ђурђина
  8. Милетић Јаков 
  9. Милосављевић Миа
  10. Нешић Илија  
  11. Петковић Ана
  12. Петровић Даница
  13. Радишевић Вук
  14. Сенић Александра  
  15. Симић Петар
  16. Степковић Невена  
  17. Стефановић Василије
  18. Стојковић Михајло
  19. Тоскић Алекса
  20. Шарић Милош
  21. Шарић Петар
  22. Шћекић Дуња

1/2  Учитељица – Виолета Петровић

  1. Александров Миа
  2. Војновић Максим
  3. Гајић Вук
  4. Голубовић Лазар
  5. Димитријевић Петар
  6. Ђоковић Вук
  7. Живковић Дуња
  8. Живковић Кристијан
  9. Илић Лука
  10. Је Донг Ли
  11. Ковачевић Ксенија
  12. Милојевић Исидора
  13. Милојевић Страхиња
  14. Милошевић Кристијан
  15. Милошевић Матеја 
  16. Павловић Кристина
  17. Петровић Андријана
  18. Петровић Вељко
  19. Петровић Петра
  20. Стоилковић Анастасија
  21. Стојановић Јаков
  22. Ћоралић Огњен

5/1 – Одељењски старешина Драгана Николић

  1. Гроздић Павле
  2. Димитријевић Давид
  3. Домановић Лена
  4. Јевтић Огњен
  5. Мајсторовић Дуња
  6. Марковић Вања
  7. Матејић Андреа
  8. Миленовић Вања
  9. Милојевић Јована
  10. Милојевић Хелена
  11. Михајловић Вукашин
  12. Николић Катарина
  13. Прешић Михајло
  14. Спасић Иван
  15. Спасић Ивана
  16. Станојевић Владимир
  17. Стојановић Анастасија
  18. Стојановић Михајло
  19. Стојковић Александра
  20. Стојковић Николина

5/2 – Одељењски старешина Марина Срећковић

  1. Бакајац Филип
  2. Ђорђевић Петар
  3. Ђорић Ђорђе
  4. Ивошевић Милан
  5. Јовановић Јована
  6. Милетић Анђела
  7. Милетић Софија
  8. Миловановић Јања
  9. Милојевић Јелисавета
  10. Милошевић Магдалена
  11. Николић Милош
  12. Николић Никола
  13. Петровић Јелена
  14. Раковић Јана
  15. Симић Анђела
  16. Станковић Божица
  17. Стевановић Ања
  18. Стевановић Угљеша
  19. Урошевић Ена
  20. Шаћири Фатиме

5/3 – Одељењски старешина Срђан Арсић

  1. Божић Милица
  2. Бошковић Сташа
  3. Златковић Сташа
  4. Јевтић Андријана
  5. Јовановић Андреј
  6. Јовановић Ксенија
  7. Јовановић Лазар
  8. Марковић Андријана
  9. Милановић Ивана
  10. Милановић Ивона
  11. Милојевић Тамара
  12. Милосављевић Димитрије
  13. Милосављевић Кристијан
  14. Нешић Милош
  15. Николић Матија
  16. Павловић Стефан
  17. Симић Кристијан
  18. Стефановић Димитрије
  19. Тимотијевић Давид
  20. Урош Марић

________________________________________________________________

Поштовани родитељи, драги ученици, уважене колеге учитељи и наставници,

Дошли смо до краја још једне наставне године, за школу је она почела изузетно успешно јер смо обогатили фонд наставних средстава са 47 рачунара и 11 пројектора. Уобичајени школски дани су се низали све до 16. марта ове 2020. године , када се школа преселила из учионица у ученичке домове. Изузетно ми је задовољство да нагласим да смо у току двадесет и четири часа успели да успоставимо у већини случајева Гугл учионице и започнемо за све нас једно потпуно ново професионално искуство.

Користим ову прилику да захвалим свим учитељима и наставницима који су формирали Гугл учионице и свој рад организовали путем њих. Такође посебно хвала свим родитељима на сарадњи у периоду наставе на даљину.

И ове школске године смо остали при томе да се на Видoвдан – видимо, овог пута у школском дворишту; да  сагледамо успехе наше деце, похвалимо и наградимо све оне који су уложили рад, труд у стицање знања и свој развој, као и оне који су се такмичили и постигли успеха на различитим пољима науке.

Ове школске године на предлог учитеља и наставника, Наставничко веће основне школе „Карађорђе“ похваљује следеће ученике:

1. РАЗРЕД :

Рача 1.1:  

Похваљени  ученици  за константан и одговоран рад у свим предметима и у настави на даљину:


1.  Нина Божић
2. Лука Ветровић – III награда – такмичење „Мислиша“
3.  Даница Голубовић
4.  Јована Димитријевић
5.  Никола Димитријевић
6.  Нађа Живковић
7.  Милош Ивановић
8.  Миа Марковић
9.  Теодора Миладиновић
10.  Јана Миленовић
11.  Вук Милетић
12.  Мартина Милојевић
13.  Павле Милoјевић
14.  Дуња Милосављевић
15.  Ђорђе Мисирлић
16.  Милена Михајловић
17.  Нађа Николић
18.  Немања Николић
19.  Огњен Николић
20.  Дуња Новаковић – 2. место- ликовни конкурс „Пчела, цвет, мед“
21.  Мина Обрадовић
22.  Михајло Петковић
23.  Ђорђе Радишевић – Похвала- такмичење „Мислиша“
24.  Наталија Савковић
25.  Петар  Шовић     

Доња Рача 1.разред

Похваљени  ученици за остварене исходе у првом разреду:

  1. Анђелка Чуровић
  2. Маша Вукашиновић
  3. Ивона Пајовић
  4. Андрија Шмигић
  5. Немања Милановић
  6. Анђела Иванишевић
  7. Елена Шовић
  8. Урош Николић

Мирашевац  1.разред:

Похваљени  ученици за примерно владање, залагање и активност на часовима:

  1. Николина Бранковић
  2. Душан Милојевић
  3. Лена Стојиловић
  4. Елведин Османи

Вишевац 1.разред:

Похваљени  ученици  за успешно савладан програм првог разреда:

  1. Јована Ивановић
  2. Сташа Ивановић
  3. Лена Миловановић
  4. Милан  Миловановић
  5. Анастасија Петровић

Велико Крчмаре 1.разред

Похваљени ученици за редовно писање домаћих задатака у периоду учења на даљину:

  1. Огљен Аћимовић
  2. Лена Вељковић
  3. Павле Гавриловић
  4. Лазар Цукић

Мало Крчмаре 1.разред:

Похваљени ученици  за редовно писање домаћих задатака у периоду учења на даљину:

  1. Лена Ђорђевић
  2. Михаило Нешковић
  3. Маша Срећковић

Сипић 1.разред.

Похваљени ученици за примерно владање и континуирано и одговорно понашање у реализацији наставе на даљину:

  1. Нина Радивојевић
  2. Дуња Стоиловић

Сараново 1.разред:

Похваљени ученици за поштовање правила понашања,коректан однос према другима и успешно савладане садржаје 1. разреда:  

2. Јаков Блажић 3  Павле Бранисављевић 4. Софија Ивановић 5. Хелена Ивановић 6. Мирослав Ранић

1.Софија Филиповић

Сепци Поље 1.разред:

Похваљени ученици примерно владање.Континуирано и одговорно понашање у реализацији наставе на даљину:

2. Вања Милановић 3. Марко Павловић

1. Анастасија Првуловић

2. РАЗРЕД :

Рача 2.1:

1.Андрејић Кристина – похвала за постигнут успех и стално ангажовање у периоду наставе на даљину.

2.Божић Ана – похвала за постигнут успех и ангажовање током наставе на даљину.

3.Боројевић Михаило – похвала за постигнут успех и стално ангажовање у периоду наставе на даљину.

4.Бранисављевић Богдан – похвала за постигнут успех и стално ангажовање у периоду наставе на даљину.

5.Вукосављевић Дуња – похвала за постигнут успех и стално ангажовање у периоду наставе на даљину.

6.Вучетић Лидија – похвала за постигнут успех и стално ангажовање у периоду наставе на даљину.

7.Глишовић Јелена – похвала за постигнут успех и ангажовање током наставе на даљину.

8.Здравковић Павле – похвала за постигнут успех и стално ангажовање у периоду наставе на даљину.

9.Милановић Милица – похвала за ангажовање током наставе на даљину..

10.Милојевић Татјана – похвала за постигнут успех и ангажовање током наставе на даљину.

11.Милошевић Петар – похвала за постигнут успех и ангажовање током наставе на даљину.

12.Ненадић Виктор – похвала за ангажовање током наставе на даљину.

13.Николић Новак – похвала за стално ангажовање у периоду наставе на даљину.

14.Петровић Софија – похвала за постигнут успех и стално ангажовање у периоду наставе на даљину.

15.Прокић Александра – похвала за постигнут успех и стално ангажовање у периоду наставе на даљину.

16.Радишевић Иван -похвала за стално ангажовање у периоду наставе на даљину.

17.Савић Емилија – похвала за постигнут успех и ангажовање током наставе на даљину.

18.Срећковић Милица – похвала за постигнут успех, стално ангажовање у периоду наставе на даљину и постигнуте резултате на математичком такмичењу ,,Мислиша 2020”.

19.Стевановић Анита – похвала за постигнут успех и стално ангажовање у периоду наставе на даљину.

20.Стојковић Никола – похвала за постигнут успех и стално ангажовање у периоду наставе на да

Рача 2.2:

  1. Михајло Ђорђевић – похвала за постигнуте резултате на математичком такмичењу „Мислиша 2020.“
  2. Лена Петронијевић – похвала за постигнуте резултате на математичком такмичењу „Мислиша 2020.“
  3. Ена Радосављевић – похвала за освојено 1. место у ликовном конкурсу „Пчела , цвет и мед“
  • Учитељица 2.2 разреда Светлана Мићковић, похваљује све ученике одељења

2.2 за активност у току одржавања наставе на даљину и редовну израду домаћих задатака.

Мало Крчмаре 2.разред:

  1. Зувић Вељко – похвала одељенског старешине за одличан успех

Велико Крчмаре 2.разред:

  1. Алекса Димитријевић – за уложен труд и редовно писање домаћих задатака у периоду учења на даљину
  2. Виктор Поповић – за уложен труд и редовно писање домаћих задатака у периоду учења на даљину
  3. Вељко Цукић – за уложен труд и редовно писање домаћих задатака у периоду учења на даљину и освојено 2. место на математичком такмичењу „Мислиша 2020.“

Мирашевац 2.разред:

  1. Милановић Мирко – похвала за одличан успех

Доња Рача 2.разред:

  1. Матејић Анђела – похвала за успех у учењу
  2. Миловановић Ања – похвала за одличан успех

Борци 2.разред:

  1. Симић Катарина – похвала одељенског старешине за напредовање у учењу
  2. Филиповић Нина – похвала одељенског старешине за одличан успех

Вишевац 2.разред:

  1. Миловановић Вук – похвала одељенског старешине за поштовање правила понашања и одличан успех
  2. Танасковић Лара – похвала одељенског старешине за поштовање правила понашања и одличан успех

Трска 2.разред:

  1. Анастасија Глишић – похвала одељенског старешине за одличан успех
  2. Богићевић Стефан – похвала одељенског старешине за одличан успех

Вучић2.разред:

  1. Александра Живуловић – похвала за одличан успех и примерно владање
  2. Јовић Лара – похвала за одличан успех и примерно владање

Сараново 2.разред:

  1. Лена Солдић  – похвала за освојено 3. место на ликовном конкурсу „Пчела, цвет и мед“
  2. Ксенија Миленовић – похвала за одличан успех и изузетно залагање у раду

3.РАЗРЕД:

 Рача 3.1:

  • Одељенски старешина похваљује  све одличне ученике у одељењу.

Мирашевац 3.разред:

1.Ђорђе Јанковић – похвала за одличан успех и примерно владање

Борци 3.разред:

1.Марковић Кристина – похвала за одличан успех и примерно владање

 2.Тимотијевић Лара – похвала за одличан успех и примерно владање

 Доња Рача 3.разред:

1.Огњен Пајовић – похвала за одличан успех и примерно владање

2.Софија Петровић – похвала за одличан успех и примерно владање

3.Давид Вучковић – похвала за одличан успех и примерно владање

4. Јана Сретеновић – похвала за поштовање правила понашања

 Велико Крчмаре 3.разред:

1.Кристина Антонијевић – похвала за одличан успех и примерно владање

Вишевац 3.разред:

 1.Матеја Матић – похвала за одличан успех и примерно владање

 Мало Крчмаре 3.разред:

1.Вељко Срећковић  – похвала за одличан успех и примерно владање

 Сараново 3.разред:

 1.Исидора Јањић – похвала  за освојено 1. место на конкурсу ,,Пчела, цвет и мед,

4.РАЗРЕД:

Рача 4.1:

  1. Јелена Петровић – похвала за постигнут успех и уложен труд
  2. Вања Марковић – похвала за постигнут успех и уложен труд
  3. Јована Јовановић – похвала за постигнут успех и уложен труд
  4. Тамара Милојевић – похвала за постигнут успех и уложен труд
  5. Матија Николић – похвала за постигнут успех и уложен труд
  6.   Михајло Стојановић – похвала за освојено 3. место на ликовном конкурсу “Пчела, цвет, мед” 

Рача 4.2:

  1. Павле Гроздић- похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања
  2.  Петар Ђорђевић – похвала за постигнут успех и уложен труд
  3.  Софија Милетић – похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања
  4.  Јелисавета Милојевић – похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања
  5.  Давид Тимотијевић – похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања
  6.  Ања Стевановић – похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања
  7.  Угљеша Стевановић – похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања
  8.  Вања Миленовић – похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања
  9.  Стефан Павловић – похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања
  10.  Огњен Јевтић – похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања
  11.  Лена Домановић – похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања
  12.  Јована Милојевић – похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања
  13.  Димитрије Милосављевић – похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања
  14.  Кристијан Милосављевић – похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања
  15.  Никола Николић – похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања
  16.  Андреј Јовановић – похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања
  17.  Михајло Прешић – похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања

Сараново 4.разред:

  1. Сашка Савковић- за освојно 1. место на математичком такмичењу “Мислиша” на школском нивоу;
  2.  Александар Стевановић – за освојно  2. место на математичком такмичењу “Мислиша” на школском нивоу
  3.  Сашка Савковић – похвала за постигнут одличан успех
  4.  Александар Стевановић – похвала за постигнут одличан успех
  5.  Теодора Миленовић – похвала за постигнут одличан успех
  6. Урош Ракић – похвала за постигнут одличан успех
  7.  Вања Радојичић – похвала за постигнут одличан успех
  8.  Никола Богосављевић – похвала за постигнут одличан успех
  9.  Филип Дугић – похвала за постигнут одличан успех
  10.  Лара Ивановић – похвала за постигнут одличан успех
  11.  Лука Тодоровић – похвала за постигнут одличан успех

Доња Рача 4.разред:

  1. Андреа Матејић- похвала за постигнут успех и уложен труд  и за поштовање правила  понашања
  2. Катарина Николић- похвала за постигнут успех и уложен труд
  3. Анастасија Стојановић похвала за постигнут успех и уложен труд

Борци 4.разред:

  1. Андријана Марковић похвала за постигнут успех и уложен труд

Сепци Поље 4.разред:

  1. Андријана Стојковић- похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања

Велико Крчмаре 4.разред:

  1. Младен Гавриловић- похвала за постигнут успех и уложен труд

Мирашевац 4.разред:

  1. Ђорђе Ђорић похвала за постигнут успех и уложен труд

Ђурђево 4.разред:

  1. Никола Николић- похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања

Вишевац 4.разред:

  1. 1.Филип Бакајац – похвала за постигнут успех и уложен труд
  2. Дуња Мајсторовић – похвала за постигнут успех и уложен труд
  3. Јана Миловановић – похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања
  4. Александра Стојковић – похвала за постигнут успех и уложен труд
  5. Николина Стојковић – похвала за постигнут успех и уложен труд и за поштовање правила  понашања

Мало Крчмаре 4.разред:

  1. Мартина Петровић – похвала  за поштовање правила  понашања

5. РАЗРЕД:

Рача 5.1:

  1. Јовичић Нађа – похвала за одличан успех са свим петицама , такмичење из математике 2. Награда на окружном, похвала на математичком такмичењу    „Мислиша“ и 1.место на кросу Црвеног крста
  2. Станојевић Ива– похвала за одличан успех са свим петицама
  3. Јована Голубовић – похвала за одличан успех са свим петицама
  4.  Милица Ивановић – похвала наставнице ликовне културе – награда за изузетно ангажовање и залагање у ликовној уметности и  похвала одељењског старешине – за изузетан труд и ангажовање у настави на даљину
  5.  Недељко Јончић –похвала за лепу и културну комуникацију у учењу на даљину
  6.  Лазар Јовичић- похвала за освојено 1.место на кросу Црвеног крста
  7.  Анђела Митровић- похвала за освојено 2.место на Кросу Црвеног крста

Рача 5.2:

  1. Јевтић Сања- похвала за одличан успех са свим петицама
  2. Живуловић Нина- похвала за одличан успех са свим петицама
  3. Марковић Милица- похвала за одличан успех са свим петицама
  4. 4.Нешић Катарина- похвала за одличан успех са свим петицама
  5. Гавриловић Николина –  похвала за одличан успех са свим петицама
  6. Петар Стојановић – похвала за залагање у настави на даљину и напредак у раду

Рача 5.3:

  1. Петровић Дуња- похвала за одличан успех са свим петицама и похвала за  изузетан резултат на такмичењу из роботике
  2.  Радић Калина – похвала за одличан успех са свим петицама
  3.  Петровић Милош – похвала за одличан успех са свим петицама , изузетан резултат на математичком такмичењу ,,Мислиша“ и похвала за  изузетан резултат на такмичењу из роботике
  4. Радовановић Данило – похвала за одличан успех са свим петицама
  5. Радојевић Јован – похвала за одличан успех са свим петицама , похвала за 3.награду на Окружном такмичењу из математике и похвала за похађање наставе без изостанака
  6.  Матија Јовичић – изузетан резултат на такмичењу из роботике
  7.  Александра Павловић – за редовно похађање наставе без изостанака

 Сараново 5.разред:

  1. Јована Миленовић – похвала одељењског старешине за изузетно залагање и пожртвованост током наставе на даљину

 Ђурђево 5.разред:

  1. Лука Ристић – похвала одељењског старешине за изузетно залагање и пожртвованост током наставе на даљину

 Мало Крчмаре 5.разред:

  1. Сунчица Срећковић – похвала за  одличан успех са свим петицама
  2. Христина Јовановић – похвала за  одличан успех са свим петицама
  3. Игњат Милић – похвала за најбољег друга у одељењу

6.РАЗРЕД:

Рача 6.1:

  1. Стојковић Николина – похвала за редовност похађања наставе

Рача 6.2:

  • Похвала одељенског старешине за све одличне ученике у одељењу  6-2

1. Спасић Богдан- похвала за одличан успех са свим петицама

2. Милојевић Вања-похвала за одличан успех са свим петицама

3. Наталија Ђусић-похвала за учешће на такмичењу из историје и физике, где се из историје  пласирала  на окружно такмичење

Рача 6.3:

  • Похвала одељенског старешине за све одличне ученике у одељењу 6.3

1. Тамара Ђорђевић – похвала за одличан успех са свим петицама

2. Анђела Живуловић – похвала за одличан успех са свим петицама

3. Никола Савковић – похвала за одличан успех са свим петицама

4 Анђела Стојановић – ученица која наставу похађа по ИОП-у1,током наставе на даљину постигла је врлодобар успех

5. Ахмет Шаћири – похвала предметног наставника-српски  језик

 Ђурђево 6.разред:

  • Похвала одељенског старешине за све ученике.

 Мало Крчмаре 6. разред:

1. Гавриловић Милица – похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање

2.Ивановић Андријана – похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање

3.Јанковски Нађа – похвала одељенског старешине за постигнут одличан  успех и примерно владање ученика

4. Срећковић Анастасија – похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање

5. Ранисављевић Алекса – похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање

6.Јован Милић-  похвала за залагање и напредак у односу на личне потенцијале.

 Сараново 6. разред:

1.Урош Миливојевић – похвала за поштовање правила  понашања током наставе на даљину

2. Анђела Томић – похвала за поштовање правила  понашања током наставе на даљину    

3.Немања Шћекић – похвала за поштовање правила  понашања током наставе на даљину

7.РАЗРЕД:

Рача 7.1:

1. Лука Голубовић – за освојено друго место на општинском такмичењу из Технике и технологије

Рача 7.3:

1.Војин Петровић – похвала за  одличан успех са свим петицама        

2. Дарија Петровић – похвала за  одличан успех са свим петицама         

3. Тара Петровић – похвала за  одличан успех са свим петицама

4. Вељко Прешић – похвала за  одличан успех са свим петицама и за освојено прво  место на општинском такмичењу из физике

 Сараново 7. разред:

1. Јована Миладиновић-похвала за вршњачку подршку

 Ђурђево 7. разред:

1. Бранко Тимотијевић – похвала за  одличан успех са свим петицама       

8.  РАЗРЕД:

Рача 8.1:

 1. Ружица Божић – похвала одељенског старешине за постигнут успех и похвала предметног наставника- географија

 2. Елена Гроздић – носилац Вукове дипломе, носилац Посебних диплома за изузетна постигнућа из области предмета: биологија и ликовна култура, похвала одељенског старешине за постигнут  успех и похвала предметног наставника- географија, српски језик

3. Јелена Илић – носилац Вукове дипломе, похвала одељенског старешине за постигнут  успех и похвала предметног наставника-географија, српски језик, биологија

4. Наталија Милосављевић – носилац Вукове дипломе,носилац Посебних диплома за изузетна постигнућа из области предмета: математика и музичка култура, похвала одељенског старешине за постигнут  успех и похвала предметног наставника – географија

5. Илија Остојић – носилац Вукове дипломе, похвала одељенског старешине за постигнут   успех и похвала предметног наставника- географија, верска настава,биологија, српски језик

 6. Александра Продановић – носилац Вукове дипломе, похвала одељенског старешине за постигнут   успех и похвала предметног наставника- географија

7.Јована Степановић – похвала одељенског старешине за постигнут одличан  успех и похвала предметног наставника – биологија

8. Јанко Дугић- похвала предметног наставника –верска настава

9. Немања Обрадовић-  носилац Посебне дипломе за изузетна постигнућа из области предмета: физичко васпитање,похвала за освојено прво место на кросу Црвеног крста и похвала предметног наставника – верска настава,информатика и рачунарство

10.Анђелина Милошевић- носилац Посебне дипломе за изузетна постигнућа из области предмета: музичка култура и похвала предметног наставника – информатика и рачунарство

11. Милена Милошевић- носилац Посебне дипломе за изузетна постигнућа из области предмета: музичка култура

  • Похвала одељењу 8-1 од стране  Стручног већа страних језика за учешћа и помоћ у организацији   Дана  језика

Рача 8.2:

1. Игор Николић – похвала одељенског старешине за труд и напредак у раду

2. Милица Николић – похвала одељенског старешине за труд и напредак

3. Анђела Павловић – похвала одељенског старешине за труд и напредак

4. Јана Стојиловић – носилац Вукове дипломе, похвала одељенског старешине за постигнут  одличан успех и примерно владање

5. Исидора Митровић – носилац Вукове дипломе, носилац Посебних  диплома за изузетна постигнућа из области предмета: енглески  језик и музичка култура , похвала одељенског старешине за постигнут одличан  успех и примерно владање, похвала предметног наставника за постигнућа на такмичењима из српског језика

6. Милош Рашковић – носилац Посебне дипломе за изузетна постигнућа из области предмета: ликовна култура

7. Ана Милосављевић – носилац Посебне дипломе за изузетна постигнућа из области предмета: физичко васпитање и похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање

8. Анђела Живковић – похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање

9. Наталија Ивановић – похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање

10. Валентина Огњановић – похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање

11. Софија Јовановић – похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање

12. Марија Николић – похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање

13 .Лазар Петровић – похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање

14. Лука Петронијевић – похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање

15. Марко Гроздић – похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање

  • Одељенско веће посебно похваљује ученике 8.2 због радне дисциплине и коректног односа према наставницима.

Рача 8.3:

1. Нађа Новичић – носилац Вукове дипломе , носилац Посебних  диплома за изузетна постигнућа из области предмета:  ликовна културе,физика, математика и техничко и информатичко образовање,похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање и успех на такмичењима из математике и ,,Мислиша“

2. Лазар Петровић – Ученик генерације шк.2019/20. године,носилац Вукове дипломе, носилац Посебних  диплома за изузетна постигнућа из области предмета: српски језик, физика, биологија и техничко и информатичко образовање,похвала одељенског старешине за постигнут одличан  успех и примерно владање и успех на такмичењима из математике, хемије, биологије, књижевне олимпијаде.

3. Вукашин Грујић – носилац Вукове дипломе, носилац Посебне дипломе за изузетна постигнућа из области предмета: историја и  похвала одељенског старешине за постигнут   одличан успех и примерно владање

4. Ксенија Ковачевић – носилац Вукове дипломе, похвала одељенског старешине за постигнут одличан  успех и примерно владање

5. Емилија Миљојковић – похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање и успех на такмичењу из хемије

6. Јелена Гајић – похвала одељенског старешине за постигнут успех на такмичењу из енглеског језика

7. Милена Миленовић – похвала одељенског старешине за ангажовање у настави на даљину

8. Кристина Димитријевић- похвала одељенског старешине за ангажовање у настави на даљину

9. Петар Златић- носилац Посебне дипломе за изузетна постигнућа из области предмета:музичка култура и похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање

10. Теодора Рајчевић- похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање

11. Вељко Радовановић- похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање

12. Николета Милојевић- похвала одељенског старешине за постигнут одличан успех и примерно владање

  • Одељенско веће похваљује ученике 8-3 за учешће на такмичењима.

Сараново 8. разред:

 1. Милош Милановић – похвала одељенског старешине за одличан успех и примерно владање

 2. Марко Игњатовић – похвала одељенског старешине за одличан успех и примерно владање

 3. Ива Савковић – похвала одељенског старешине за одличан успех и примерно владање

 4. Дијана Арнаутовић – похвала одељенског старешине за одличан успех и примерно владање

 Мало Крчмаре 8. разред:

1. Дуња Антонијевић – носилац Вукове дипломе,похвала одељенског старешине за постигнут  успех

2.Ђурђина Антонијевић – носилац Вукове дипломе, похвала одељенског старешине за постигнут  успех

У Рачи, 28.06.2020.год.                                Срдачно, са жељом да нас прати добро здравље

  Директорка школе:

                                                                         Весна Вићентијевић, с.р.  

_____________________________________________________________________

Клик на слику

Списак похваљених ученика ОШ ,,Карађорђе“ Рача на Наставничком већу на првoм полугодишту  шк.2019/20.године

1.РАЗРЕД:

Рача   1-1

1.Ветровић Лука-за постигнуте резултате у раду и поштовање правила понашања у школи

  1. Димитријевић Никола– за постигнуте резултате у раду и поштовање правила понашања у школи
  2. Живковић Нађа– за постигнуте резултате у раду и поштовање правила понашања у школи
  3. Марковић Миа– за постигнуте резултате у раду и поштовање правила понашања у школи
  4. Миладиновић Теодора- за постигнуте резултате у раду и поштовање правила понашања у школи
  5. Милосављевић Дуња- за постигнуте резултате у раду и поштовање правила понашања у школи
  6. Николић Немања– за постигнуте резултате у раду
  7. Николић Огњен– за постигнуте резултате у раду и поштовање правила понашања у школи
  8. Обрадовић Мина- за постигнуте резултате у раду и поштовање правила понашања у школи
  9. Радишевић Ђорђе– за постигнуте резултате у раду и поштовање правила понашања у школи
  10. Савковић Наталија- за постигнуте резултате у раду и поштовање правила понашања у школи
  11. Миленовић Јана- за постигнуте резултате у раду

13.Божић Нина – за поштовање правила понашања у школи

  1. Милетић Вук- за поштовање правила понашања у школи
  2. Миленовић Јана- за поштовање правила понашања у школи
  3. Миливојевић Ђорђе-за поштовање правила понашања у школи
  4. Новаковић Дуња- за поштовање правила понашања у школи и

без изостанака током целог полугодишта

  1. Михајловић Милена-за поштовање правила понашања у школи
  2. Николић Нађа-за поштовање правила понашања у школи
  3. Симић Андријана- за поштовање правила понашања у школи
  4. Стаменковић Кристијан-за поштовање правила понашања у школи
  5. Милојевић Мартина-за поштовање правила понашања у школи

Трска

1.Николић Немања- за постигнуте резултате у раду и поштовање правила понашања у школи

2.Стаматовић Анђела- за  поштовање правила понашања у школи

3.Илић Милица- за  поштовање правила понашања у школи

Доња Рача

1.Анђелка Чуровић- за постигнуте резултате у раду и поштовање правила у школи

2.Маша Вукашиновић- за постигнуте резултате у раду

3.Ивона Пајовић- за постигнуте  резултате у раду

 

ДОЊЕ ЈАРУШИЦЕ 1.РАЗРЕД:

 

1.Дуња Петровић- за постигнуте резултате у раду

2.Неда Благојевић-  за поштовање правила понашања у школи

СЕПЦИ ПОЉЕ 1.РАЗРЕД:

  1. Милановић Вања – за постигнуте резултате у раду и поштовање правила понашања у школи

2.Павловић Марко – за постигнуте резултате у раду и поштовање правила понашања у школи

3.Првуловић Анастасија- за постигнуте резултате у раду и поштовање правила понашања у школи

МИРАШЕВАЦ 1.РАЗРЕД:

 

1.Стојиловић Лена-  за поштовање правила понашања у школи

ВИШЕВАЦ 1.РАЗРЕД:

 

  1. Ивановић Сташа – за поштовање правила понашања у школи
  2. Ивановић Јована – за поштовање правила понашања у школи
  3. Миловановић Лена – за поштовање правила понашања у школи

СИПИЋ 1.РАЗРЕД:

 

1.Радивојевић Нина- за  поштовање правила понашања у школи

МАЛО КРЧМАРЕ 1.РАЗРЕД:

 

1.Лена Ђорђевић-  за поштовање правила понашања у школи

2.Михаило Нешковић- за  поштовање правила понашања у школи

3.Маша Срећковић- за  поштовање правила понашања у школи

САРАНОВО 1.РАЗРЕД:

 

1.Хелена Ивановић– за  поштовање правила понашања у школи

2.Софија Ивановић- за поштовање правила понашања у школи

3.Софија Филиповић-за  поштовање правила понашања у школи

 

 

2.РАЗРЕД:

РАЧА 2-1:

1.Богдан Бранисављевић– за постигнут успех

2.Дуња Вукосављевић– за постигнут успех

3.Лидија Вучетић– за постигнут успех

4.Петар Милошевић– за постигнут успех

5.Александра Прокић– за постигнут успех

6.Кристина Андрејић– за поштовање правила понашања у школи

7.Павле Здравковић-за поштовање правила понашања у школи

8.Милица Милановић –за поштовање правила понашања у школи

9.Петар Милошевић –за поштовање правила понашања у школи

10. Иван Радишевић – без изостанака у првом полугодишту

РАЧА 2-2:

  1. Михајло Ђорђевић – за постигнут успех и стално ангажовање на часовима
  2. Софија Ђорђевић -за постигнут успех и стално ангажовање на часовима
  3. Вељко Весић –за постигнут успех и стално ангажовање на часовима
  4. Вук Марковић –за постигнут успех и сталноангажовање на часовима
  5. Новак Радовановић – за постигнут успех и стално ангажовање на часовима
  6. Софија Срећковић – за постигнут успех и стално ангажовање на часовима

7.Николина Јокић – за поштовање правила понашања у школи и напредак у читању

8.Хелена Степковић – за поштовање правила понашања у школи

9.Павле Вељковић –  за поштовање правила понашања у школи

10.Лена Петронијевић – запоштовање правила понашања у школи и постигнут успех

11.Катарина Јовановић  – за поштовање правила понашања у школи

12.Теодора Милошевић – за поштовање правила понашања у школи

САРАНОВО 2.РАЗРЕД:

1.Ксенија Миленовић – за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

ДОЊА РАЧА 2.РАЗРЕД:

1.Анђела Матејић – за постигнут успех

  1. Ана Миловановић – за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

БОРЦИ 2. РАЗРЕД:

1.Нина Филиповић – за постигнут успех

  1. Катарина Симић – за поштовање правила понашања у школи

ЂУРЂЕВО 2.РАЗРЕД:

1.Јана  Ристић – за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

МАЛО КРЧМАРЕ 2.РАЗРЕД:

1.Анђелија Глишић – за постигнут успех

2.Вељко Зувић – за поштовање правила понашања у школи

ТРСКА 2.РАЗРЕД:

  1. Стефан Богићевић – за постигнут успех

3.РАЗРЕД:

РАЧА 3-1:

1.Уна Ашић – запостигнут успех

2.Веран Златић – запостигнут успех

3.Милица Стефановић – за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

  1. Милица Првуловић – за поштовање правила понашања у школи
  2. Мирјана Нешић – за поштовање правила понашања у школи
  3. Јанко Миловановић – за поштовање правила понашања у школи
  4. Душан Јовановић – за поштовање правила понашања у школи

ВИШЕВАЦ 3.РАЗРЕД:

1.Матеја Матић – за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

ДОЊА РАЧА 3.РАЗРЕД:

1.Огњен Пајовић – за постигнут успех

  1. Софија Петковић- за постигнут успех
  2. Давид Вучковић –за постигнут успех
  3. Лазар Иванишевић – за поштовање правила понашања у школи

 

МАЛО КРЧМАРЕ 3.РАЗРЕД:

1.Вељко Срећковић – за постигнут успех

БОРЦИ 3.РАЗРЕД:

  1. Лара Тимотијевић – за постигнут успех
  2. Кристина Марковић – за постигнут успех

МИРАШЕВАЦ 3.РАЗРЕД:

  1. Ђорђе Јанковић – за постигнут успех

СИПИЋ 3.РАЗРЕД:

  1. Новак Живуловић – за постигнут успех
  2. Давид Николић – за поштовање правила понашања у школи

ДОЊЕ ЈАРУШИЦЕ 3.РАЗРЕД:

  1. Милица Благојевић – за поштовање правила понашања у школи

4.РАЗРЕД:

РАЧА 4-1:

1.ЈеленаПетровић- за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

2. Сташа Бошковић – за поштовање правила понашања у школи

РАЧА 4-2:

  1. Давид Тимотијевић- за постигнут успех
  2. Софија Милетић – за постигнут успех

3.Вања Миленовић – за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

  1. Ања Стевановић – запостигнут успех и поштовање правила понашања у школи
  2. Огњен Јевтић- за поштовањеправила понашањау школи
  3. Павле Гроздић – за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

7.Јелисавета  Милојевић – за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

  1. Петар Ђорђевић – за постигнут успех
  2. Угљеша Стевановић – за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

 

САРАНОВО 4.РАЗРЕД:

1.Александар Стевановић – за постигнут успех

  1. Сашка Савковић – за поштовање правила понашања у школи
  2. Лара Ивановић – за поштовање правила понашања у школи

ДОЊА РАЧА 4.РАЗРЕД:

1.Андреа Матејић – за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

МАЛО КРЧМАРЕ 4.РАЗРЕД:

1.Мартина Петровић – за поштовање правила понашања у школи

ВИШЕВАЦ 4.РАЗРЕД:

  1. Филип Бакајац – за постигнут успех
  2. Дуња Мајсторовић – за постигнут успех
  3. Александра Стојковић – за постигнут успех
  4. Јана Миловановић – за поштовање правила понашања у школи
  5. Николина Стојковић – за поштовање правила понашања у школи

 

СЕПЦИ ПОЉЕ 4.РАЗРЕД:

1.Андријана Стојковић – запостигнут успех и поштовање правила понашања у школи

ЂУРЂЕВО 4. РАЗРЕД:

1.Игњат Досковић – за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

ТРСКА 4.РАЗРЕД:

1.Милош Николић – за поштовање правила понашања у школи

2.Јана Раковић – за поштовање правила понашања у школи

3.Божица Станковић – за поштовање правила понашања у школи

5.РАЗРЕД:

РАЧА 5-1:

1.Милош Војновић- за поштовање правила понашања у школи

2.Урош Гарић- за поштовање правила понашања у школи

3.Сања Савић- за поштовање правила понашања у школи

4.Ива Станојевић- за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

5.Нађа Јовичић – за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

6.Ема Глишић – за поштовање правила понашања у школи

7.Анастасија Ивановић – за поштовање правила понашања у школи

8.Ђорђе Јовичић – за поштовање правила понашања у школи

9.Марина Милојевић – за поштовање правила понашања у школи

РАЧА 5-2:

  1. Сања Јевтић – за постигнут успех
  2. Нина Живуловићза постигнутуспех

3.Милица Марковић – за постигнут успех

4.Јована Голубовић-за правила понашања у школи

РАЧА 5-3:

1.Сара Милановић – за поштовање правила понашања у школи

2.Дуња Петровић- за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

3. Милош Петровић – за постигнут успех

4.Калина Радић – за поштовање правила понашања у школи

5.Данило Радовановић – за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

6.Јован Радојевић- за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

7.Милица Милошевић- за поштовање правила понашања у школи

ЂУРЂЕВО 5.РАЗРЕД:

1.Лана Соколић – за поштовање правила понашања у школи

САРАНОВО 5.РАЗРЕД:

1.Богдан Миленовић – за поштовање правила понашања у школи

6.РАЗРЕД:

РАЧА 6-1:

  1. Николина Стојковић- за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

 2.Лазар Доганџић- за постигнут успех

 3.Данило Ђоковић- за постигнут успех

  1. Емилија Живановић – за поштовање правила понашања у школи

РАЧА 6-2:

1.Љубица Божић- за постигнут успех

  1. Наталија Ђусић- за постигнут успех
  2. Неда Миловановић- за постигнут успех
  3. Вања Милојевић- за постигнут успех

5.Павле Николић- за постигнут успех ,поштовање правила понашања у школи и редовно похађање наставе

6.Богдан Спасић- за постигнут успех

  1. Нађа Спасић- за постигнут успех

 8.Лука Срећковић- за постигнут успех

РАЧА 6-3:

1.Тамара Ђорђевић-за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

2.Анђела Живуловић-за постигнут успех

3.Ива Јовановић-за постигнут успех

  1. Никола Савковић- за поштовање правила понашања у школи
  2. Анђела Стојановић- за поштовање правила понашања у школи

МАЛО КРЧМАРЕ 6.РАЗРЕД:

1.Милица Гавриловић – за поштовање правила понашања у школи

2.Андријана Ивановић-за поштовање правила понашања у школи

3.Нађа Јанковски- за поштовање правила понашања у школи

  1. Алекса Ранисављевић- за поштовање правила понашања у школи
  2. Јован Милић- за поштовање правила понашања у школи

ЂУРЂЕВО 6.РАЗРЕД:

1.Марко Маринковић- за поштовање правила понашања у школи

САРАНОВО 6.РАЗРЕД:

1.Никола Савковић – за постигнут успех

2.Анђела Томић – за постигнут успех

3.АнастасијаМаринковић – за постигнут успех

4.Урош Миливојевић – за постигнут успех и поштовање правила понашања у школи

  1. Немања Шћекић – за постигнут успех

 7.РАЗРЕД:

 

РАЧА 7-1:

1.Марија Милојевић – за поштовање правила понашања у школи

2.Марија Павловић –за постигнут успех

  1. Лука Голубовић – за постигнут успех

РАЧА 7-3:

1.Дарија Петровић –за постигнут успех

2.Тара Петровић – за постигнут успех

3.Наталија Илић – за поштовање правила понашања у школи

  1. Невена Милојевић – за поштовање правила понашања у школи
  2. Тијана Јовичић – за поштовање правила понашања у школи
  3. Сандра Радомировић – за поштовање правила понашања у школи

8.РАЗРЕД:

РАЧА 8-1:

  1. Ружица Божић – запостигнут успех
  2. Илија Остојић – за постигнут успех

3.Елена Гроздић – за постигнут успех

  1. Наталија Милосављевић – за постигнут успех
  2. Александра Продановић – за постигнут успех

РАЧА 8-2:

  1. Исидора Митровић – за постигнут успех
  2. Јана Стојиловић – за постигнут успех

РАЧА 8-3:

  1. Лазар Петровић – за постигнут успех
  2. Вукашин Грујић – за поштовање правила понашања у школи

САРАНОВО 8.РАЗРЕД:

1.Марко Игњатовић – запостигнут успех

  1. Дијана Арнаутовић – за поштовање правила понашања у школи

МАЛО КРЧМАРЕ 8.РАЗРЕД:

  1. Дуња Антонијевић – за поштовање правила понашања у школи
  2. Наталија Радосављевић – за поштовање правила понашања у школи

у Рачи, 04.02.2020.год.                                                                                   Директорка школе:

                                                                                Весна Вићентијевић          

_________________________________________________                                                                          

Ученици 8. разреда који похађају наставу грађанског васпитања промовисали су на часовима одељењских заједница правила понашања која на месечном нивоу бирају чланови Тима за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања. У периоду од 15. октобра до 15. новембра 2019. године за ученике првог циклуса промовисано је правило “Ходником се хода”, а за ученике другог циклуса “Поштујем себе, другове и све запослене”. Гласањем у оквиру одељењских заједница изабрани су ученици које похваљујемо:

1/1                                                                                                     

1.Нађа Николић                                                                              

2.Мина Обрадовић                                                                       

3.Огњен Николић                                                                           

1/2                                                                                                     

1.Ружица Ђоковић                                                                        

2.Лука Доганџић                                                                             

2/1                                                                                                     

1.Павле Здравковић                                                                    

2.Петар Милошевић      

2/2                                                                                                     

1.Новак Радовановић                                                                   

2.Павле Вељковић    

3.Николина Јокић                                                                                                         3/1                                                                                                    

1.Маријана Нешић                                                                       

4/1                                                                                                    

1.Јелена Петровић                                                                        

2.Матија Николић                                                                          

3.Магдалена Милошевић                                                             

4/2                                                                                                        

1.Ања Стевановић                                                                            

2.Огњен Јевтић                                                                                 

5/1                                                                                                                                     

1.Ива Станојевић

2.Милош Војновић

5/2

1.Милица Марковић

5/3

1.Дуња Петровић

6/1

1.Лазар Доганџић   

2.Данило Ђоковић

6/2                                                                       

1.Ружица Божић

2.Павле Николић

6/3

1.Анђела Стојановић                                                         

2.Тамара Ђорђевић

7/1

1.Марија Милојевић

2.Марија Павловић

7/3

1.Сандра Радомировић                                           

2.Војин Петровић

8/1

1.Ружица Божић                                                 

2.Ненад Перић   

8/3

1.Анастасија Урошевић     

Вишевац: 

Матић Матеја- 3.разред

Миловановић Јана- 4.разред

Трска:

 Николић Немања -1.разред

Богићевић Стефан- 2.разред

,Николић Милош и

Станковић Божица- 4. разред

Мирашевац: 

 Стојиловић Лена -1.разред

ЈанковићЂорђе -3.разред

Доња Рача:

 Вукашиновић Маша -1.разред

 Матејић Анђела -2.разред

Пајовић Огњен ,Петровић Софија и Иванишевић Лазар -3.разред

 Матејић Андреја -4.разред

Сараново:

Савковић Сашка -4.разред

 Школски педагог:Светлана Степановић

_______________________________________________

ДРАГИ УЧЕНИЦИ ,

СРЕЋАН ВАМ ПОЛАЗАК У НОВУ 2019./2020. ШКОЛСКУ ГОДИНУ

1/1:  учитељица Љиљана Станојевић

  1. Миладиновић Теодора
  2. Марковић Миа
  3. Ветровић Лука
  4. Димитријевић Јована
  5. Димитријевић Никола
  6. Миленовић Јана
  7. Обрадовић Мина
  8. Савковић Наталија
  9. Николић Огњен
  10. Миловановић Мартина
  11. Радишевић Ђорђе
  12. Милосављевић Дуња
  13. Новаковић Дуња
  14. Ивановић Милош
  15. Петковић Михајло
  16. Симић Андријана
  17. Николић Немања
  18. Михајловић Милена
  19. Миливојевић Ђорђе
  20. Голубовић Даница
  21. Живковић Нађа
  22. Шовић Петар
  23. Миливојевић Павле
  24. Божић Нина
  25. Стаменковић Кристијан
  26. Николић Нађа
  27. Мисирлић Ђорђе
  28. Милетић Вук

_______________________________________________________________________

1/2: учитељ Саша Томић

  1. Ђоковић Ружица
  2. Тимотијевић Данијел
  3. Ђорђевић Магдалена
  4. Ђоковић Лена
  5. Јовић Маша
  6. Станојевић Исидора
  7. Кидишевић Николина
  8. Ђоковић Николина
  9. Весић Нина
  10. Илић Лена
  11. Ђорђевић Лазар
  12. Вуковић Страхиња
  13. Живуловић Андреја
  14. Младеновић Емилија
  15. Јончић Мина
  16. Стоиљковић Ђорђе
  17. Доганџић Лука
  18. Тодоровић Огњен
  19. Глишић Даница
  20. Велинов Андреј
  21. Вељковић Лена
  22. Максимовић Вељко
  23. Ђоковић Анђелина
  24. Лазић Андрија
  25. Цвејић Петар
  26. Глишић Павле
  27. Милојевић Вукашин
  28. Цекић Емилија

_______________________________________________________________________

Одељење: 5/1

Одељенски старешина: Јелена Обрадовић

  1. Ветровић Сава
  2. Војновић Милош
  3. Гарић Урош
  4. Глишић Ема
  5. Голубовић Јована
  6. Ивановић Анастасија
  7. Ивановић Милица
  8. Јелић Марина
  9. Јовичић Ђорђе
  10. Јовичић Лазар
  11. Јовичић Нађа
  12. Јончић Недељко
  13. Милановић Милан
  14. Милојевић Марина
  15. Милошевић Стефан
  16. Нешић Марко
  17. Николић Јелена
  18. Николић Оливера
  19. Ранковић Данило
  20. Савић Сања
  21. Симић Павле
  22. Станковић Елвис
  23. Станојевић Ива
  24. Стевановић Андрија
  25. Степановић Николина

_______________________________________________________________________

Одељење: 5/2

Одељенски старешина: Јелена Јовановић

  1. Вељковић Владан
  2. Гавриловић Николина
  3. Глишић Анђела
  4. Глишић Анита
  5. Домановић Ана
  6. Живуловић Александар
  7. Живуловић Нина
  8. Златић Вук
  9. Јанковић Катарина
  10. Јањушевић Јана
  11. Јевтић Сања
  12. Јовановић Анђела
  13. Јовановић Николина
  14. Јоксимовић Александра
  15. Кукић Војин
  16. Марјановић Игор
  17. Марковић Милица
  18. Милојевић Ђина
  19. Нешић Катарина
  20. Павловић Слободан
  21. Перић Милица
  22. Петковић Теодора
  23. Петровић Лазар
  24. Степковић Немања
  25. Стојановић Петар
  26. Цанковић Петар
  27. Шарић Андрија

_______________________________________________________________________

Одељење: 5/3

Одељенски старешина: Мирјана Марушић Аџић

  1. Глишовић Лазар
  2. Димитријевић Марта
  3. Иванишевић Сара
  4. Јанковић Ива
  5. Јовановић Александар
  6. Јовичић Матија
  7. Јовичић Нађа
  8. Машић Вук
  9. Милановић Марија
  10. Милановић Никола
  11. Милановић Сара
  12. Милошевић Ана
  13. Милошевић Милица
  14. Павловић Александра
  15. Петровић Дуња
  16. Петровић Милош
  17. Радић Калина
  18. Радовановић Данило
  19. Радојевић Јован
  20. Савић Теодор
  21. Сју Инуо
  22. Сју Схангмеј
  23. Спасић Василије
  24. Станковић Алекса
  25. Стевановић Страхиња
  26. Степановић Клара
  27. Цанковић Ђурђина

_______________________________________________________________________

Традицију вредновања рада наставника настављамо и ове школске године. Критеријуме вредновања предложене од стране директора су разматрали и прихватили руководиоци стручних већа из области предмета. На основу усвојених критеријума стручна већа су предложила за похвале:

вредновање рада наставника 2018 19 школске године

_______________________________________________________________________

На седници Наставничког већа одржаној 24. 06. 2019. године награђени су следећи ученици:

Ђак генерације и ученици награђени књигом 2018 19

_______________________________________________________________________

На иницијативу директорке школе, а по предлогу учитеља, наставника и разредних старешина, Наставничко веће основне школе „Карађорђе“ донело је одлуку да похвали следеће ученике:

похваљени ученици на крај школске 2018 19 године

_______________________________________________________________________

Обавештавају се запослени, родитељи и ученици наше школе да ће распуст бити продужен.

Први радни дан у другом полугодишту је 25.02.2019. године.

У Рачи дана, 17.02.2019.                                      директорка школе

                                                                                        Весна Вићентијевић

_______________________________________________________________________

Програм поводом Дана школе

_______________________________________________________________________

Резултати Ликовног конкурса

Награђени ученици 1. и 2. разреда:

1.место: Нина Филиповић, 1.разред, Борци

Милица Милановић,1/1

2.место:  –

3.место: Алекса Стојановић,1.разред, Доња Рача

Награђени ученици 3. и 4. разреда:

1.место: Ива Станојевић, 4/1

Сања Јевтић, 4.разред, Мирашевац

2.место: Вања Марковић,3/1

Дуња Петровић,4/1

3.место: Јана Јањушевић,4/1

Андрија Милошевић, 3/1

Награђени ученици од  5. до 8. разреда:

1.место: Сара Новковић, 8/2

2.место: Милош Рашковић, 7/2

3.место: Надија Радошевић, 8/1

Исидора Митровић,7/2

_____________________________________________________________________________________

Резултати Литерарног конкурса

Награђени ученици 1. и 2. разреда:

1.место: Марта Златић, 2/1

2.место: Нађа Лукић, 2/1

3.место: Лара Јовић, 1.разред, Вучић

Награђени ученици 3. и 4. разреда:

1.место: Милош Петровић, 4/1

2.место: Лара Ивановић, 3.разред, Сараново

3.место: Теодора Петковић,4.разред, Вучић

Сашка Савковић, 3.разред, Сараново

Награђени ученици  5. разреда:

1.место: Нађа Спасић, 5/2

2.место: Неда Миловановић, 5/2

Сташа Видојевић, 5/2

3.место: Нађа Јанковски, 5/3

Награђени ученици  7.и 8.  разреда:

1.место: Валентина Шћекић , 8. Разред, Сараново

2.место: Лазар Петровић,7/3

3.место: Елена Гроздић, 7/1

Јелена Илић, 7/1

_____________________________________________________________________________________

Похваљени ученици на крају првог полугођа школске 2018./2019. године

Први образовни циклус

Први разред

  1. Вук Марковић    1/2
  2. Михајло Ђорђевић 1/2
  3. Стефан Богићевић Трска
  4. Вељко Цукић Велико Крчмаре

Други разред

  1. Вељко Срећковић Мало Крчмаре
  2. Ђорђе Јанковић Мирашевац

Трећи разред

  1. Давид Тимотијевић 3/2 за пласман на општинско такмичење из  математике
  2. Софија Милетић 3/2 за пласман на општинско такмичење из  математике
  3. Тамара Милојевић Мирашевац
  4. Анђела Милетић Мирашевац
  5. Ђорђе Ђорић Мирашевац
  6. Фатима Шаћири поштовање правила понашање
  7. Сашка Савковић Сараново; за труд, залагање, поштовање правила понашања
  8. Александар Стевановић Сараново; за труд, залагање, поштовање правила понашања
  9. Николина Стојковић Вишевац; за освојено 1. место на кросу
  10. Александра Стојковић Вишевац; за освојено 2. место на кросу
  11. Младен Гавриловић Велико Крчмаре; за пласман на општинско такмичење из математике

Четврти разред

 1.Јован Радојевић 4/1 ; за пласман на општинско такмичење из математике

2.Милош Петрвић 4/1; за пласман на општинско такмичење из математике

3.Данило Радовановић  4/1; за пласман на општинско такмичење из  математике и постигнуће на кросу

4.Нађа Јовичић    4/1; за пласман на општинско такмичење из  математике и постигнуће на кросу

5.Ђорђе Јовичић  4/1; постигнуће на кросу

6.Схангмеј Сју  4/2; за пласман на општинско такмичење из математике

7.Александра Костић постигнуће на кросу

Похваљени ученици на крају првог полугођа школске 2018./2019. године

Други образовни циклус

Пети разред

  1. Данило Ђоковић 5/1
  2. Николина Стојковић 5/1
  3. Лазар Доганџић 5/1
  4. Сташа Видојевић 5/2; освојено 1. место на кросу, поштовање правила понашања
  5. Нађа Спасић 2; освојено 5/2. место на кросу, поштовање правила понашања
  6. Страхиња Скорупан 5/2; освојено 2. место на кросу
  7. Страхиња Машић 5/2; освојено 3. место на кросу
  8. Наталија Ђусић 5/2; поштовање правила понашања
  9. Анђела Живуловић 5/3
  10. Наталија Милутиновић 5/3
  11. Анђела Стојановић 5/3
  12. Андријане Ивановић Мало Крчмаре, општи успех, владање и постигнуће из математике
  13. Немања Цукић Мало Крчмаре, постигнуће из математике
  14. Александар Ђорђевић Мало Крчмаре, постигнуће из математике
  15. Анастасија Маринковић Сараново;  општи успех и залагање
  16. Марко Маринковић Ђурђево;  општи успех и залагање

Шести разре

  1. Стефан Миловановић  6/ 1; за остварен добар успех и примерно владање
  2. Александар Петровић 6/2; поштовање правила понашања
  3. Вељко Прешић 6/3; поштовање правила понашање
  4. Сандра Радомировић 6/3; поштовање правила понашања
  5. Тара Петровић 6/3; општи успех
  6. Дарија Петровић 6/3; општи успех
  7. Војин Петровић 6/3; општи успех
  8. Димитрија Ђапић 6/3; поштовање правила понашање
  9. Јованка Видојевић 6/3; поштовање правила понашања
  10. Јована Миладиновић Сараново; правила понашања
  11. Анђела Глишић Мало Крчмаре
  12. Лука Милетић Мало Крчмаре
  13. Тамара Милојевић Мало Крчмаре
  14. Јанко Танасијевић Мало  Крчмаре

Седми разред

Крос Црвеног Крста

  1. Немања Обрадовић 7/1
  2. Наталија Миленковић 7/2

Пласман на општинско такмичење из математике

  1. Нађа Новичић 7/3
  2. Лазар Петровић7/ 3
  3. Наталија Милосављевић 7/1
  4. Дуња Антонијевић Мало Крчмаре
  5. Ђурђина Антонијевић Мало Крчмаре

Поштовање правила понашања

  1. Елена Гроздић 7/1
  2. Јелена Живуловић 7/1
  3. Јана Стојиловић 7/2
  4. Денис Марковић Ђурђево
  5. Дуња Антонијевић Мало Крчмаре
  6. Маријан Срећковић Мало Крчмаре

Одличн успех са свим петицама

  1. Елена Гроздић 7/1
  2. Александра Продановић 7/1
  3. Исидора Митровић 7/2
  4. Јана Стојиловић 7/2

Залагање и напредак у раду

  1. Софија Јовановић 7/2

Без изостанака

  1. Анђела Павловић 7/2
  2. Валентина Огњановић  7/2

Осми разред

  1. Милош Павловић 8/1; постигнут успех и уложен труд
  2. Матеј Станојевић 8/1; одличан успех са свим петицама
  3. Јелена Гарић 8/2; одличан успех и поштовање правила понашања
  4. Сара Новковић 8/2; одличан успех, освојено 2. место на такмичењу из математике
  5. Лазар Марковић 8/2; одличан успех и постигнуће на такмичењу Читалићи
  6. Софија Глишић; 8/2; одличан успех и поштовање правила понашања
  7. Павле Петровић  8/2; одличан успех
  8. Вања Радовановић 8/2; одличан успех
  9. Невена Тимотијевић 8/2; одличан успех и поштовање правила понашања
  10. Ирена Рајић 8/2; поштовање правила понашања
  11. Алекса Пауновић 8/2; поштовање правила понашања
  12. Марија Благојевић Мало Крчмаре; поштовање правила понашања
  13. Катарина Милетић Мало Крчмаре; поштовање правила понашања
  14. Јована Ђурић Мало Крчмаре; 1. место на такмичењу из математике
  15. Теа Гавриловић Мало Крчмаре; 3. место на такмичењу из математике
  16. Сања Дугић Сараново; поштовање правила понашања
  17. Валентина Шћекић Сараново; поштовање правила понашања
  18. Саша Јаковљевић Сараново; поштовање правила понашања
  19. Мирко Соколић Ђурђево;  залагање и поштовање правила понашања

У Рачи, 04. 02. 2019.

директора

Весна Вићентијевић с.р.

__________________________________________________________________

Обавештење о новој процедури уписа у 1. разред основне школе

Upis u 1. razred osnovne skole

_______________________________________________________________________

По плану тима – Заштита животне средине и естетско уређење школе у месецу децембру организован је конкурс за избор најлепше уређене учионице-кабинета, на тему новогодишњих празника.

На основу добијених фотографија уређених просторија, ласкаву титулу најлепше уређеног понео је кабинет енглеског језика.

Креативношћу и маштовитошћу наставница Мирјане Милић, Марине Срећковић, Гордане Радишевић кабинет енглеског језика засијао је новогодишњим сјајем.

_______________________________________________________________________

ПОХВАЊЕНИ УЧЕНИЦИ ОШ,,КАРАЂОРЂЕ“ НА ПРВОМ КЛАСИФИКАЦИОНОМ ПЕРИОДУ ШКОЛСКЕ 2018/19.ГОДИНЕ

На предлог одељењских старешина и предметних  наставника, за уложен труд и постигнућа у протеклом наставном периоду похваљују се:

5/1-Николина Стојковић, Лазар Доганџић и Данило Ђоковић

5/2-Сташа Видојевић и Нађа   Спасић

5/3-Анђела Живуловић

6/1-Лука Голубовић, Лана  Илић и Катарина Миљојковић

6/2-Александар Петровић

6/3-Тара и Дарја Петровић

7/1-Елена Гроздић, Наталија Милосављевић и Александра Продановић

7/2-Јана Стојиловић

7/3- Нађа Новичић

8/1-Матеј Станојевић и Милош Павловић

8/2-Јелена Гарић, Лазар Марковић, Сара Новковић, Вања Радосављевић, Невена Тимотијевић  и Павле Петровић

8/3-Анђела Обрадовић

   

ПОХВАЊЕНИ УЧЕНИЦИ ОШ,,КАРАЂОРЂЕ“ У САРАНОВУ  НА ПРВОМ КЛАСИФИКАЦИОНОМ ПЕРИОДУ ШКОЛСКЕ 2018/19.ГОДИНЕ

На предлог одељењских старешина и предметних  наставника, за уложен труд и постигнућа у протеклом наставном периоду похваљују се:

1.разред –сви прваци

2.разред-Александра Стевановић

  1. разред-Сашка Савковић
  2. разред-Александра Костић
  3. разред-Анастасија Маринковић

6 разред-.Јована Миладиновић

  1. разред-Милош Милановић и Саша Игњатовић
  2. разред-Саша Јаковљевић

ПОХВАЊЕНИ УЧЕНИЦИ ОШ,,КАРАЂОРЂЕ“ У МАЛОМ КРЧМАРУ  НА ПРВОМ КЛАСИФИКАЦИОНОМ ПЕРИОДУ ШКОЛСКЕ 2018/19.ГОДИНЕ

На предлог одељењских старешина и предметних  наставника, за уложен труд и постигнућа у протеклом наставном периоду похваљују се:

    1. разред-Вељко Зувић
    1. разред-Коста Стојановић
    1. разред-Мартина Петровић
    1. разред-Христина Јовановић
    1. разред-Андријана Ивановић
    1. разред-Ђурђина Милојевић и  Дуња Антонијевић
    1. разред-Тамара Милојевић
  1. разред-Теа Гавриловић

ПОХВАЊЕНИ УЧЕНИЦИ ОШ,,КАРАЂОРЂЕ“ У ЂУРЂЕВУ  НА ПРВОМ КЛАСИФИКАЦИОНОМ ПЕРИОДУ ШКОЛСКЕ 2018/19.ГОДИНЕ

На предлог одељењских старешина и предметних  наставника, за уложен труд и постигнућа у протеклом наставном периоду похваљују се:

4.разред-Јован Срећковић

  1. разред-Марко Маринковић
  2. разред-Сара Савковић
  3. разред-Денис Марковић
  4.  разред-Мирко Соколић

_______________________________________________________________________

Програм активности за време трајања Дечије недеље од 1. до 5. октобра 2018. године

_______________________________________________________________________

Одељење 1.1 – учитељица Данијела Николић

  1. Андрејић Кристина
  2. Божић Ана
  3. Боројевић Михаило
  4. Бранисављевић Богдан
  5. Вучетић Лидија
  6. Вукосављевић Дуња
  7. Глишовић Јелена
  8. Здравковић Павле
  9. Петровић Софија
  10. Милановић Милица
  11. Прокић Александра
  12. Радишевић Иван
  13. Савић Емилија
  14. Срећковић Милица
  15. Стевановић Анита
  16. Стојковић Никола
  17. Милојевић Татјана
  18. Милошевић Петар
  19. Николић Новак
  20. Ненадић Виктор

 

Одељење 1.2 учитељица Светлана Мићковић

  1. Бошковић Сара
  2. Вељковић Павле
  3. Весић Вељко
  4. Гроздић Тадија
  5. Ђорђевић Софија
  6. Ђорђевић Михајло
  7. Јовановић Катарина
  8. Јокић Николина
  9. Радовановић Новак
  10. Радосављевић Ена
  11. Савковић Магдалена
  12. Симић Петра
  13. Срећковић Софија
  14. Степковић Хелена
  15. Петронијевић Лена
  16. Марковић Вук
  17. Милојевић Дамјан
  18. Милошевић Теодора
  19. Нешић Урош

________________________________________________________

ПЕТИ РАЗРЕД

Кријтеријуми за формирање одељења били су полна структура, успех постигнут у претходним разредима као и социо-економски статус породице ученика. Приликом формирања одељења, коришћене су и информације из социјалног картона ученика.

 

V2 – разредни старешина Миланка Гајић

  1. Аскић Анастасија
  2. Божић Љубица
  3. Видојевић Сташа
  4. Ђусић Наталија
  5. Лотрејан Теодор
  6. Машић Страхиња
  7. Мијаиловић Александра
  8. Миловановић Неда
  9. Милојевић Вања
  10. Николић Ђорђе
  11. Николић Павле
  12. Петровић Димитрије
  13. Петровић Тијана
  14. Савковић Драган
  15. Спасић Богдан
  16. Спасић Нађа
  17. Срећковић Лука
  18. Скорупан Страхиња
  19. Aлексић Обрад

 

V 1 разредни старешина Ана Петровић

  1. Вучетић Лука
  2. Доганџић Лазар
  3. Голубовић Милан
  4. Живановић Емилија
  5. Живковић Михајло
  6. Живуловић Милица
  7. Јовић Милош
  8. Божић Александар
  9. Милојевић Јована
  10. Милојевић Мина
  11. Николић Жељко
  12. Петровић Александар
  13. Рајић Милица
  14. Симић Стефан
  15. Станојевић Ђорђе
  16. Ђоковић Данило
  17. Стојковић Вељко
  18. Стојковић Николина
  19. Туфегџић Ђорђе
  20. Живуловић Живота

V3 Драгана Стевановић

  1. Аћимовић Елена
  2. Стојановић Анђела
  3. Ђорђевић Тамара
  4. Живуловић Анђела
  5. Златић Давид
  6. Илић Вукашин
  7. Јовановић Ива
  8. Јанковски Нађа
  9. Милутиновић Наталија
  10. Милорадовић Вања
  11. Мисирлић Анђела
  12. Мисирлић Софија
  13. Нешић Лазар
  14. Павловић Петар
  15. Радовић Павле
  16. Савковић Никола
  17. Симић Ђорђе
  18. Шаћири Ахмет
  19. Стојиљковић Душан

________________________________________________________

Поштовани ученици и родитељи,

Прозивка ученика 1. и 5. разреда ће бити одржана у понедељак 03. 09. 2018. године у 7:45.

Часови ће 03. 09. бити скраћени, а за сва одељења први час ће бити час разредног старешине.

За ученике 1. разреда биће одржан свечани пријем у петак 07. 09. са почетком у 11 часова. Том приликом песникиња Данијела Вулићевић ће одржати радионицу „Како је Даша пошла у 1. разред“, а након тога ученици ће имати малу журку.

У току 1. радне недеље биће одржан и тематски родитељски састанци за родитеље ученика 1. и 5. разреда са темом „Како подржати дете у процесу адаптације на школу и помоћи му да стекне радне навике“. О термину родитељских састанак ћете бити обавештени од стране учитеља и разредних старешине.

Информације о формираним одељењима 1. и 5. разреда можете погледати на сајту и страници школе.

Желимо вам свима успешан почетак школске године!

________________________________________________________

Република Србија

Основна школа“Карађорђе“ Рача

Број: 90418-01

Дана: 26.6.2018.год.

Р А Ч А

Директорка Основне школе„Карађорђе“ у Рачи у сарадњи са Педагошким колегијумом и Наставничким већем донела је одлуку да се похвале учитељи и наставници који су својим радом, исказаним ставовима и начином комуникације утицали на подизање квалитета рада школе.

  • За дидактичко методичку организацију часа, испуњеност свих стандарда у области квалитета наставе и учења похваљују се:

 

  1. Мирјана Милић
  2. Сања Ивановић
  3. Гордана Радишевић
  4. Ана Петровић
  5. Марина Срећковић
  6. Сандра Ристић
  • Похваљују се наставници чији су се ученици пласирали на Републичка такмичења:

 

  • За учешће на Републичкој смотри „Читалићи кликераши“:
  1. Љиљана Станојевић
  2. Драгана Николић
  3. Зорица Трифуновић
  4. Ана Петровић
  5. Нела Савић
  6. Јелена Обрадовић
  • За Републичко такмичење из историје:
  1. Драган Јовановић
  • За Републичко такмичење из енглеског језика:
  1. Мирјана Милић
  • У области културно јавне делатности школе похваљују се :
  1. Јелена Обрадовић
  2. Миомир Станковић
  3. Драгана Стевановић
  • Похвале Стручних већа након спроведеног вредновања на основу критеријума које је усвојио Педагошки колегијум:

 

  1. Гордана Драгољубовић,одстане Стручног већа учитеља
  2. Дејан Бранковић,из области Стручног већа друштвених наука
  3. Зорица Трифуновић,од стране Стручног већа наставника српског језика
  4. Мирјана Милић,од стране Стручног већана ставника страних језика
  5. Сања Ивановић , из области Стручно веће наставника математике и информатикеи тио
  6. Миланка Гајић, из области Стручно веће природних наука
  • Ученици Основне школе „Карађорђе“ од петог до осмог разреда за јасне критеријуме оцењивања, подржавајућу комуникацију , разноврсност у облицима и методама рада  похваљују следеће наставнике:

 

 

  1. Драгану Николић
  2. Оливеру Лапчевић Срећковић
  3. Миомира Станковића
  4. Сању Ивановић
  5. Ану Петровић
  6. Мирјану Милић
  7. Гордану Радишевић
  8. Сандру Ристић
  9. Милу Благојевић
  • За посебан допринос у раду школе награђују се следећи наставници:
  1. Зорица Трифуновић за иницирање и реализацију смотре „Читалићи кликераши“ и похвалу Стручног већа наставника српског језика
  1. Нела Савић за унапређивање рада Тима за самовредновање
  1. Милена Миловановић за успостављање и одржавање електронске базе стручног усаврашавања и рада на завршном испиту
  1. Оливера Лапчевић Срећковић за рад на завршном испиту,одржавање Доситеја,прављење распореда часова и похвале добијене од ученика
  1. Ана Петровић за иницирање и реализацију „Читалачког маратона“,континуиран и посвећен рад на развоју Школског програма, на основу похвала ученика и достигнућа у дидактичко методичком раду
  1. Весна Томић за увођење новина у организацију руковођењем Стручног већа учитеља
  1. Дарко Аџић за успостављање електронске базе за слање електронских планова,за електронско слање стручног усавршавања,посвећен рад на летопису школе,успостављање и одржавање школске интернет мреже,техничка подршка свим манифестацијама у школи
  1. Сања Ивановић на основу похвале ученика, похвале Стручног већа наставника математике и достигнућа у дидактичко методичком раду
  1. Сандра Ристић за активан рад на Развојном плану школе, похвале у области дидактичко методичких достигнућа и похвалеод стране ученика.

Директорка школе:

Весна Вићентијевић

________________________________________________________

Основна школа“Карађорђе“ Рача

Наставничко веће је 22.06.2018. год. предложило  за похвалу на крају наставне  2017/2018. год. ученике који су се истакли у раду и напредовању:

Рача

 1/1

  1. Веран Златић
  2. Ивана Тимотијевић

 

2/1

  1. Вања Марковић
  2. Јелена Петровић

 

2/2

  1. Софија Милетић
  2. Вања Миленовић

 

3/1

  1. Милош Петровић
  2. Јован Радојевић

 

3/2

  1. Нађа Јовичић
  2. Милица Ху

 

4/2

  1. Данило Ђоковић
  2. Лазар Доганџић
  3. Вања Милорадовић

Мало Крчмаре

1.разред

  1. Коста Стојановић
  2. Матеја Нешковић

 

3.разред

  1. Христина Јовановић
  2. Сунчица Срећковић

 

Трска

2.разред

  1. Вељко Томић

 

5/1

  1. Теодора Сретеновић
  2. Лука Голубовић
  3. Сава Божић
  4. Лана Илић

5/2

  1. Александар Петровић

 

5/3

  1. Тара Петровић
  2. Дарија Петровић
  3. Наталија Илић
  4. Војин Петровић
  5. Вељко Прешић

6/1

  1. Елена Гроздић
  2. Јелена Илић
  3. Илија Остојић
  4. Александра Продановић
  5. Наталија Милосављевић
  6. Немања Обрадовић
  7. Јована Степановић
  8. Стефан Марковић
  9. Ружица Божић
  10. Милена Милошевић

 

6/2

  1. Исидора Митровић
  2. Јана Стојиловић
  3. Софија Јовановић
  4. Анђела Павловић
  5. Ана Милосављевић

6/3

  1. Вукашин Грујић
  2. Ксенија Ковачевић
  3. Нађа Новичић
  4. Анђела Голубовић
  5. Петар Златић
  6. Николета Милојевић
  7. Емилија Миљојковић
  8. Лазар Петровић
  9. Вељко Радовановић
  10. Теодора Рајчевић
  11. Страхиња Шмигић
  12. Стефан Петковић

7/1

  1. Милена Петронијевић
  2. Сара Стевановић
  3. Лазар Миловановић
  4. Ђорђе Радовић
  5. Валентина Јовановић
  6. Маријана Алексић
  7. Ђорђе Благојевић
  8. Милош Павловић
  9. Матеј Станојевић
  10. Тијана Милошевић
  11. Михаило Милосављевић
  12. Теодора Шовић

 

7/2

  1. Лазар Марковић
  2. Сара Новковић
  3. Јелена Гарић
  4. Павле Петровић
  5. Вања Радосављевић
  6. Невена Тимотијевић

7/3

  1. Кристина Тимић
  2. Ивана Ђорић
  3. Бојан Стевановић

 

8/1

  1. Анђела Вучетић
  2. Теодора Весић
  3. Димитрије Златић
  4. Анђела Карић
  5. Милица Димитријевић
  6. Мирјана Јовановић
  7. Немања Николић
  8. Сара Петровић

8/2

  1. Вељко Јевтић
  2. Јован Милошевић
  3. Милица Павловић
  4. Сања Првуловић
  5. Данијела Стаматовић
  6. Немања Илић
  7. Валентина Бранковић

 

8/3

  1. Анђела Шобот
  2. Богдан Деспотовић
  3. Душан Радојевић
  4. Андреја Степковић
  5. Наталија Марковић
  6. Марко Милошевић
  7. Мина Живановић
  8. Ђорђе Ђоковић
  9. Ивана Богосављевић
  10. Сара Марковић
  11. Анђела Шарић

Подручно одељење Доња Рача

4.разред

  1. Неда Миловановић

Подручно одељење Ђурђево

5.разред

  1. Бранко Тимотијевић

7.разред

  1. Теодора Савковић
  2. разред
  3. Невена Савковић
  4. Љиљана Маринковић

Подручно одељење Сараново

6.разред

  1. Дијана Арнаутовић
  2. разред
  3. Николина Богосављевић

8.разред

  1. Ђорђе Миливојевић
  2. Вељко Гавриловић
  3. Јована Обрадовић

 

 

Подручно одељаење Мало Крчмаре

5.разред

  1. Анђела Глишић
  2. Тамара Милојевић

 

6.разред

  1. Дуња Антонијевић
  2. Ђурђина Антонијевић
  3. Тијана Живановић
  4. Марјан Срећковић

 

7.разред

  1. Теа Гавриловић
  2. Марија Благојевић
  3. Јована Ђурић
  4. Ђорђе Милић

8.разред

  1. Сања Цветић
  2. Јована Танасијевић
  3. Лазар Милојевић
  4. Тијана Ивановић
  5. Јелена Домановић
  6. Анђела Срећковић

Директорка школе:

                                                                                             Весна Вићентијевић     

22.06.2018.год.

У Рачи

___________________________________________________________________

Основна школа“Карађорђе“ Рача

Наставничко веће је 22.11.2017. год. предложило  за похвалу на првом класификационом периоду школске 2017/2018. год. ученике који су се истакли у раду и напредовању:

Рача

 3/1

1.Јован Радојевић

  1. Ива Станојевић
  2. Нина Живуловић

4.Дуња Петровић

4/1

1.Богдан Спасић

2.Нађа Спасић

3.Николина Стојковић

4.Никола Савковић

 4/2

1.Нађа Јанковски

2.Вања Милорадовић

3.Вања Милојевић

4.Лазар Доганџић

5.Љубица Божић

6.Ива Јовановић

7.Данило Ђоковић

8.Анђела Стојановић

 

5/3

1.Тара Петровић

2.Дарија Петровић

6/1

1.Елена Гроздић

2.Јелена Илић

3.Илија Остојић

4.Александра Продановић

5.Наталија Милосављевић

6.Немања Обрадовић

6/2

1.Исидора Митровић

2.Јана Стоиловић

3.Алекса Гавриловић

4.Лазар Петровић

5.Ана Милосављевић

6/3

1.Вукашин Грујић

2.Ксенија Ковачевић

3.Нађа Новичић

7/1

1.Марија Туфегџић

2.Сара Стевановић

7/2

1.Лазар Марковић

8/1

1.Анђела Вучетић

8/2

1.Вељко Јевтић

8/3

1.Анђела Шобот

Подручно одељење Доња Рача

4.разред

Неда Миловановић

Подручно одељење Ђурђево

  1. разред Бранко Тимотијевић

Подручно одељење Сараново

  1. разред

Николина Богосављевић

Јована Игњатовић

Подручно одељаење Мало Крчмаре

6.разред

Дуња Антонијевић

Ђурђина Антонијевић

7.разред

Теа Гавриловић

8.разред

Сања Цветић

Јована Танасијевић

  • Учесници програма за Дан духовности 7.9.2017. год. у Сипићу

1.Нађа Новичић

2.Ксенија Ковачевић

3.Петар Златић

4.Вукашин Грујић

5.Вељко Радовановић

6.Анђела Голубовић

7.Теодора Рајчевић

Директорка школе:

Весна Вићентијевић

22.11.2017.год.

У Рачи

___________________________________________________________________

Драги родитељи и ученици, срећан почетак нове школске 2017/18. године

Формирана су одељења првих и петих разреда и у процесу формирања поштовани су сви педагошко – психолошки параметри по одлуци Министарства просвете, науке и технолошког развоја.

 СПИСАК ПРВАКА ШКОЛСКЕ 2017/2018. ГОДИНЕ ОШ „КАРАЂОРЂЕ“-РАЧА

РАЗРЕДНИ СТАРЕШИНА Јелена Гроздић

РАЧА

  1. Ашић Уна
  2. Дрљан Милена
  3. Златић Веран
  4. Златић Марта
  5. Златић Неда
  6. Илић Јован
  7. Јовановић Дуња
  8. Јовановић Душан
  9. Лукић Нађа
  10. Маринковић Вељко
  11. Матић Александар
  12. Милановић Јанко
  13. Милетић Сара
  14. Милојевић Теодора
  15. Нешић Маријана
  16. Николић Немања
  17. Огњановић Ђорђе
  18. Павловић Валентина
  19. Петровић Анастасија
  20. Првуловић Милица
  21. Радивојевић Теодора
  22. Радосављевић Андреа
  23. Симић Јован
  24. Спасић Ирина
  25. Стаменковић Маријан
  26. Станојевић Ружица
  27. Стефановић Лазар
  28. Стефановић Милица
  29. Тимотијевић Ивана
  30. Цанковић Анћелина

СПИСАК ПРВАКА ПОДРУЧНИХ ОДЕЉЕЊА ШКОЛСКЕ 2017/2018. ГОДИНЕ ОШ „КАРАЂОРЂЕ“ -РАЧА

Вучић

  1. Срећковић Бојан

Вишевац

  1. Матић Матеја

Доња Рача

  1. Богосављевић Никола
  2. Иванишевић Лазар
  3. Јелић Младен
  4. Пајовић Огњен
  5. Петковић Сава
  6. Петровић Софија
  7. Сретеновић Јана

Мирашевац

  1. Јанковић Ђорђе

Сипић

  1. Живуловић Новак
  2. Николић Давид

Сараново

  1. Јањић Исидора
  2. Стевановић Александра
  3. Тошовић Љубомир

Борци

  1. Марковић Кристина
  2. Тимотијевић Лара

Доње Јарушице

  1. Благојевић Милица

Мало Крчмаре

  1. Милић Јанко
  2. Нешић Далибор
  3. Нешковић Матеја
  4. Срећкович Вељко
  5. Стојановић Коста

Велико крчмаре

  1. Антонијевић Кристина
  2. Цукић Михајло

Сепци поље

  1. Павловић Михајло

Списак ученика  V-1   ( француски језик – руски језик)

2017/2018 Разредни старешина  Виолета Миловановић

РЕДНИ БРОЈ ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УСПЕХ ЈЕЗИК МЕСТО
1. Божић Сава одличан француски Рача                IV 2
2. Голубовић Лука одличан руски Сипић
 3. Илић Лана одличан француски Рача                IV1
4. Јевтић Иван Врло добар руски Сипић
5. Јовић Милица Врло добар француски Рача                IV1
6. Марковић Сара одличан руски Сипић
7. Милетић Лука одличан руски Рача                IV2
8. Миловановић Стефан довољан француски Трска
9. Милојевић Марија одличан руски Сипић
10. Миљојковић Катарина одличан француски Рача                 IV2
11. Нешић Иванa одличан руски Сипић
12. Павловић Марија Врло добар руски Рача                 IV2
13. Петровић Анђела Врло добар француски Рача                 IV1
14. Радивојевић Настасија Врло добар руски Сипић
15. Сретеновић Теодора Врло добар француски Рача                 IV2
16. Станојевић Матеја Врло добар руски Рача                 IV2
17. Степковић Никола одличан француски Рача                 IV1
18. Цекић Драган одличан француски Рача                 IV2
19. Миливојевић Лука одличан руски Младеновац

 

Списак ученика  V-2   ( француски језик – руски језик)

2017/2018   Разредни старешина  Драган Јовановић

РЕДНИ БРОЈ ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УСПЕХ ЈЕЗИК МЕСТО
1. Алексић Обрад Врло добар руски Рача                   IV2
2. Божић Кристина Врло добар руски Рача                   IV1
3. Васић Павле добар руски Рача                   IV1
4. Глишић Лука одличан руски Рача                   IV1
5. Живуловић Ђурђина одличан француски Вучић
6. Живуловић Живота довољан француски Вучић
7. Златић Петар Врло добар руски Рача                   IV1
8. Јакшић Кристина одличан руски Рача                   IV2
9. Јевтић Сара одличан француски Мирашевац
10. Јовановић Никола Врло добар руски Рача                   IV1
11. Јовичић Никола Врло добар руски Рача                   IV1
12. Маринковић Никола одличан руски Рача                   IV2
13. Марковић Александар одличан француски Вишевац
14. Марковић Мартина одличан француски Вучић
15. Милетић Наталија Врло добар француски Мирашевац
16. Милошевић Андрија одличан руски Рача                   IV2
17. Милошевић Јана одличан француски Рача                   IV1
18. Нишавић Стојан добар руски Мирашевац
19. Петровић Александар одличан француски Борци
20. Радовановић Лука одличан руски Рача                   IV2
21. Радојковић Исидора Врло добар француски Вучић
22. Скорупан Нађа одличан руски Рача                   IV2
23. Стефановић Марко добар руски Рача                   IV1
24. Стојковић Анастасија одличан француски Вишевац
25. Томић Хелена одличан француски Рача                   IV1

Списак ученика  V-3   ( руски језик )

2017/2018     Разредни старешина  Мирјана Милић

РЕДНИ БРОЈ ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УСПЕХ ЈЕЗИК МЕСТО
1. Ашић Васа одличан руски Рача                   IV1
2. Видојевић Јованка Врло добар руски Рача                   IV2
3. Вуковић Кристина Врло добар руски Рача                   IV1
4. Ђапић Димитрије Врло добар руски Рача                   IV2
5. Ђорђевић Давид Врло добар руски Рача                   IV2
6. Илић Наталија одличан руски Рача                   IV1
7. Илић Огњен Врло добар руски Трска
8. Јовановић Петар одличан руски Рача                   IV1
9. Јовичић Тијана Врло добар руски Рача                   IV1
10. Јоксимовић Алекса Врло добар руски Трска
11. Милојевић Андриано одличан руски Рача                   IV2
12. Милојевић Невена одличан руски Рача                   IV1
13. Николић Филип одличан руски Рача                   IV1
14. Нешић Ивана Врло добар руски Рача                   IV2
15. Петровић Војин одличан руски Рача                   IV1
16. Петровић Дариа одличан руски Рача                   IV1
17. Петровић Тара одличан руски Рача                   IV1
18. Прешић Вељко одличан руски Рача                   IV2
19. Продановић Ђорђе одличан руски Рача                   IV2
20. Радомировић Сандра одличан руски Рача                   IV2
21. Савић Василије добар руски Рача                   IV2
22. Стаматовић Данијел Врло добар руски Трска
23. Стојковић Вук одличан руски Рача                   IV1
24. Топлица Ружица Врло добар руски Рача                   IV2
25. Шовић Андрија одличан руски Рача                   IV1

Списак ученика  V-Ђуђево

2017/2018     Разредни старешина  Милица Карић

1.Јевтић  Анђела

2.Маринковић Јован

3.Марковић Вељко

4.Ристић Лазар

5 Савковић Сара

6.Тимотијевић Бранко

Списак ученика  V-Мало Крчмаре

2017/2018     Разредни старешина  Дејан Бранковић

  1. Глишић Анђела
  2. Димитријевић Давид
  3. Ђорђевић Михајло
  4. Живановић Лука
  5. Марковић Сандра
  6. Милојевић Тамара
  7. Срећковић Јелисавета
  8. Срећковић Никола
  9. Танасијевић Јанко

Списак ученика  V-Сараново

2017/2018     Разредни старешина  Зорица Трифуновић

  1. Миладиновић Јована
  2. Станкић Александар
  3. Шкекић Анђела
  4. Шкекић Лазар

„Ко учи тај ће вечно срећан бити,

Тај неће знати шта је туга, јад,

Ко у будућности уживати жели,

тај мора учити док јe јоште млад“

MOJA SKOLA KARADJORDJE PESMA

„Нико на свету није јачи од човека који зна“

znanje je moc


„Није довољно само знати:

знање треба и применити.

Није довољно хтети: треба и учинити.“

znanje


„Знање, само знање чини човека слободним и великим“

„Од свих добрих ствари знање је најбоље:

Зато штo га нико не може украсти,

зато што га нико не може купити,

зато што је  неуништиво“

knjige

Посећеност сајта
Тренутно на сајту: 1
Данас: 20
Ове недеље: 308
Укупно посета: 76400

Мапа школе | Србија | Школе у Србији

Школски сајт су дизајнирали наставници информатике 2013.© поклон ученицима, родитељима и другим корисницима